Bilgi Hattı

Eğitim Materyalleri

English Time ’da genel İngilizce eğitim programlarında okutulan ders kitapları TEG PUBLICATIONS tarafından English Time'ın  profesyonel öğretmen kadrosunun uzun yıllara dayanan deneyimi ile öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Diğer eğitim programlarında ise eğitim direktörlüğümüzün özenle seçmiş olduğu kaliteli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Her eğitim programı için öğrencilerimize ders kitapları ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

Kitaplarımız;

Genel İngilizce Eğitim Programlarında eğitim materyali olarak TEG Publication yayınlarının Genel İngilizce serisi kullanılmaktadır .

Prep Class ( Hazırlık )

Level  1   TEG Beginner 

Level   2  TEG Elementary

Level  3  TEG Pre-Intermediate

Level  4  TEG Intermediate

Level  5  TEG Upper Intermediate

Level  6  TEG Advancedİş İngilizcesi programlarında eğitim materyali olarak LONGMAN yayınlarının Market Leader serisi kullanılmaktadır. Financial Times gazetesinin de desteğiyle yazılan bu kitaplar içeriklerinde iş yaşamına ait en güncel konuları kapsamaktadır .

 

Business 1 için : Market Leader Pre-Intermediate

Business 2 için : Market Leader Intermediate

Business 3 için : Market Leader Upper –Intermediate

Business 4 için : için:Market Leader –Advanced


Turizm İngilizcesi programlarında eğitim materyali olarak LONGMAN yayınlarının English for International Tourism serisi kullanılmaktadır.  

Turizm 1 için : English for International Tourism - Pre Intermediate

Turizm 2 için : English for International Tourism - Intermediate

Turizm 3 için : English for International Tourism - Upper Intermediate
 


Uluslararası Hukuk İngilizcesi  programlarında eğitim materyali olarak CAMBRIDGE yayınlarının International Legal English isimli kitabı  kullanılmaktadır.


Konuşma Sınıfları ( Conversation Classes ) programlarında materyal olarak öğretmenlerimizin hazırladığı fotokopi paketleri kullanılmakla beraber  ek olarak gazeteler , dergiler , TV programları ve filmlerden de yararlanılmaktadır.


Junior Time eğitim programlarında materyal olarak Express yayınlarının ACCESS kitapları kullanılmaktadır

Access 1
Access 2

KPDS hazırlık programlarında Cesur Öztürk’ün BUILDING SKILLS FOR PROFICIENCY isimli kitabı kullanılmaktadır.


 TOEFL programlarında eğitim  materyali olarak LONGMAN  yayınlarının Preparation Course for the TOEFL Test : IBT isimli kitabı  kullanılmaktadır.


 IELTS programlarında eğitim materyali olarak CAMDRIDGE yayınlarının New Insight into IELTS isimli kitabı  kullanılmaktadır.


 TOEIC programlarında eğitim materyali olarak LONGMAN yayınlarının Preparation Series for the TOEIC Test isimli kitabı kullanılmaktadır.


GMAT hazırlık programlarında eğitim materyali olarak Blackwell yayınlarının The Official Guide For GMAT Review isimli kitabı kullanılmaktadır.


GRE hazırlık programlarında  eğitim materyali olarak Kaplan yayınlarının GRE Exam Verbal Workbook  isimli kitabı kullanılmaktadır


SAT hazırlık programlarında  eğitim materyali olarak Kaplan yayınlarının Kaplan SAT 2009 Premier Program  isimli kitabı kullanılmaktadır.


Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacı ile TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

  

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • 3 Kur Türkiye'de 4 Hafta Londra'da Eğitim Alan Herkese Uçak Bileti Hediye - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır