Bilgi Hattı

FCE-CAE-CPE-BEC-BULATS

FCE (First Certificate in English)
Cambridge Üniversitesi'nin düzenlediği ingilizce Orta Üzeri seviyesini belgeleyen bir sınavdır. ingiltere'deki çoğu üniversitelerde programlara kabul için yeterlidir. Sınav okuma, yazma, dilbilgisi, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. Bu sınav yurt dışında çalışmak ve kariyer sahibi olmak isteyenler için de önemli bir avantaj sağlamaktadır. FCE sınavının geçerlilik süre sınırı yoktur. Tıpkı bir diploma gibi ömür boyu kullanılabilir. Bu sınava gireceklerin en az upperintermediate düzeyinde İngilizce seviyesine sahip olmaları gerekmektedir. Avrupa dil pasaportu düzeyi B2' ye karşılık gelir.

CAE (Certificate in Advanced English)
Uluslararası alanda birçok üniversite, şirket ve devlet kurumu tarafından kabul gören bir sertifikadır. İleri düzeyde İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu gösterir. Avrupa dil pasaportu düzeyi C1' e karşılık gelir. Sınav okuma, yazma, dilbilgisi, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. Bu düzeyde İngilizce konuşanlar üniversitelerde her türlü akademik dersleri takip edebilir. İş yaşamında profesyonel düzeyde iletişim kurabilir.


CPE (Certificate of Proficiency in English)

CPE Cambridge ESOL un uygulamış olduğu en ileri düzey İngilizce sınavıdır. CPE sınavının geçerlilik süre sının yoktur. Tıpkı bir diploma gibi ömür boyu kullanılabilir. Avrupa dil pasaportu düzeyi C2' ye karşılık gelir. Sınav okuma, yazma, dilbilgisi, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. Dünya çapında sayısız üniversite, şirket ve devlet kurumunca ileri düzey İngilizce bilgisinin kanıtı olarak kabul görür. Bu sertifikayı alanlar güvenle iş dünyasındaki toplantılara, konferanslara ve akademik öğretilere katılabilirler.


BEC (Business English Certificates)

 Uluslararası geçerliliği olan, dünyaca tanınmış pek çok şirket tarafından yeterli İş Ingilizcesi bilgisine sahip olduğunuzun kanıtı olarak kabul görür. Çalıştığı organizasyonda kariyer yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir sertifikadır. Bu sınavda üç düzey vardır: BEC 1 alt orta (Preliminary), BEC 2 (Vantage) üst orta, BEC 3 (Higher) ileri.


BULATS (Business Language Testing Service)

Cambridge üniversitesi tarafından 30 dan fazla ülkede yapılmaktadır. BEC sınavında olduğu gibi işe alımlarda pek çok organizasyon tarafından İş Ingilizcesi konusunda yeterlilik kanıtıdır. BULATS ayrıca mevcut çalışanların da İş Ingilizcesi seviyesinin tespitinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Haftaiçi Akşam:
19:00 - 21: 50 | SÜRE : 6 HAFTA | EĞİTİM SAATİ : 90 SAAT | EĞİTİM SEVİYESİ L6 ve ÜZERİ
HaftaSonu Öğleden Sonra:
15:00 - 19: 00 | SÜRE : 9 HAFTA | EĞİTİM SAATİ : 90 SAAT EĞİTİM SEVİYESİ L6 ve ÜZERİ

* Bu Programlar; Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Aralık ve Şubat aylarının ilk haftalarında Kadıköy 2, Mecidiyeköy, Taksim, Bakırköy 2, Ankara ve İzmit şubelerinde başlayacak şekilde planlanmıştır.

** BULATS sınavlarına hazırlık eğitiminde en güncel sınav hazırlık kitap ve materyalleri kullanılmaktadır.

*** Tüm eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sağlanmakta ve öğrencilerin gelişimi doğrultusunda ek kaynaklarla desteklenmektedir.

**** ESP ve Test Programlarından herhangi birine kayıt olan öğrenciler program süresince English Time' in aktivite derslerinden ve diğer tüm sosyal etkinliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • English Time ile Dile Gelin - Detay
 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır