Bilgi Hattı

Hedeflerimiz

TÜRKİYE'DE HEDEFİMİZ 

Eğitim olanaklarının kısıtlılığı ve 46 milyon eğitim alan veya alması gereken genç bir nüfus göz önünde bulundurulduğunda, iş olanaklarının son derece sınırlı olduğu ülkemizde English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’ne olan ihtiyaç bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Toplumların gelişmesini sağlayan en önemli sektörlerin başında yer alan eğitimde faaliyet alanlarına hakim, yılların deneyimine sahip, yurtdışı ve yurt içinde ödüller almış uzman markaların bir araya gelerek oluşturduğu English Time Yaşam Boyu Eğitim konseptiyle sektöre farklı bir bakış açısı gelmiştir.

 

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ, bu farklılığını “81 il”e yayarak DOĞRU İŞ ORTAKLARI ile çalışma hedefindedir. İş ortaklarına sağlayacağı denenmiş, başarısı kanıtlamış eğitim sistemlerinin yanı sıra konumlanma , içerik , tanıtım , satış vb. ülkemiz ticari koşullarında bireysel mücadelenin zor olduğu noktalarda destek vermek için , dünyanın en yaygın satış yöntemi olan franchising sistemiyle ulaşmaya karar vermiştir.

 

YURTDIŞINDA HEDEFİMİZ

Dünya küçük bir köy ancak hala çok büyük bir pazar.Küçülen dünyada , büyüyen haberleşme ihtiyacı herkesin ortak ikinci bir dil bilmesini zorunlu kılıyor.İkinci bir dil bilenler hem iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebiliyor , hemde gelecekte farklı ülkelerde de çalışabilme şansını yakalayabiliyor . Onlar için dünya sadece kendi ülkelerinden ibaret değil !

 

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır.

 

English Time markasını dünyanın farklı ülkelerine yayarak oluşacak network sayesinde tüm dünyada faaliyet gösteren kaliteli bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Hedefler
Kısaca Franchising 
T.E.G. ( Time Education Group ) Kimdir?
T.E.G. ( Time Education Group ) Neden Franchising Veriyor?
English Time Dil Okulları Kimdir?
English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi Kimdir? 
Franchise Başvuru ve Değerlendirme Aşamaları

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • English Time ile Dile Gelin - Detay
 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır