Bilgi Hattı

English Time Dil Okullarını Tüm Dünyada Temsil Etmeye Hazır Mısınız ?

English Time Yurtdışında ve Türkiye`de Büyüyor...

Time Education Group bünyesinde faaliyet gösteren English Time Dil Okulları toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına yeni eğitim kurumlarını açarak yaymaktadır.

 

English Time Dil Okulları, Türkiye içindeki yatırım hedeflerini büyük ölçüde tamamlayarak Eylül 2012 tarihinden itibaren yurtdışındaki yatırım ve büyüme faaliyetlerini arttırma kararı almıştır.

 

Bu bağlamda halihazırda Türkiye’de ise henüz English Time şubesi olmayan şehirlerde tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak amacıyla bir araya getirilen lider markalarla, ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir. Türkiye'de bu proje kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanarak kendi şehrinde eğitim eşitliği sağlamak için Türkiye'nin en başarılı eğitim işletmecisi grubunun tüm altyapısı ve olanaklarına sahip bir English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi şubesi açarak  çözüm ortağımız olmak isteyen eğitimci ve yatırımcıların  Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtimeakademi.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

 

Türkiye'nin ulusal ve uluslararası arenada kalitesini ve yetkinliğini kanıtlamış tek Türk Dil Okulu olan English Time, başarılı eğitim sistemi ve İşletme Modeli ile  Türkiye'deki şubelerinden sonra hızla dünya'ya yayılıyor.

 

Türkiye , İngiltere ve Amerika'da merkezi lokasyonlarda bulunan şubelerinde okuyan 26.000'in üzerinde öğrencisine eğitim veren ve 200.000'i geçen mezunu bulunan English Time yeni ülke ve şehirlerde hizmet verebilmek adına `Franchising` sistemi ile şubeleşmek istemektedir.English Time markasını dünyanın farklı ülkelerinde temsil etmek isteyen çözüm ortağı adayların Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtime.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

Hedefler
Kısaca Franchising
T.E.G. ( Time Education Group ) Kimdir?
T.E.G. ( Time Education Group ) Neden Franchising Veriyor?
English Time Dil Okulları Kimdir?
English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi Kimdir?
Franchise Başvuru ve Değerlendirme Aşamaları

Franchise Formu

Adınız Soyadınız:
Telefon:
E-Mail:
Şehir:
Mesaj:

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • 3 Kur Türkiye'de 4 Hafta Londra'da Eğitim Alan Herkese Uçak Bileti Hediye - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır