Bilgi Hattı

İNSAN KAYNAKLARI

Online İş Başvuru Formu                   

Vizyon:

Çalışma alanı olarak öncelikle tercih edilen bir kurum oluşturmak.

Misyon:

Sürekli gelişim ve çalışan memnuniyetinin sağlanabileceği, kurum vizyon, misyon ve stratejileri ile uyumlu etkin insan kaynakları politikaları geliştirmek ve bunların çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak.
 
Politikalar:

İnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belli İnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belirlenmesi, personel ihtiyacının belirlenmesi, bilimsel yöntemler kullanılarak personelin seçimi ve yerleştirilmesi, kariyer planlamalarının yapılması, çeşitli eğitimlerin verilmesi ve/veya gerekli organizasyonun yapılması, performans değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi, ücret ve sosyal imkanların belirlenmesi, yasal yükümlülüklerin hayata geçirilmesi konusunda bir çok politikaya sahiptir ve uygulanmasından sorumludur.

Seçme ve İşe Alma


Felsefemiz: "Doğru işe doğru insan" Personel seçiminde objektiflik esastır. Görev tanımlarında belirtilen gerekli yetenek, nitelik ve yetkinlikler baz alınarak değerlendirmeler yapılır.

İnsan Kaynakları Bölümü’ne gelen CV’ler, English Time İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından güncellenen CV Bankası bünyesinde takip edilir. Kurumumuz için yapılan başvuruların gizliliği esastır. Gerekli inceleme ve sınıflandırmalar yapıldıktan sonra ilgili bölüm yöneticilerinin katıldığı seri mülakatlar yapılır.

Değerlendirmelerde işin niteliğinin hizmet olması ve ağırlıklı insan ilişkilerini içermesi nedeniyle yöntem olarak mülakat tekniği kullanılmaktadır.
 
Kariyer Planlama

İşletmemizde bulunan pozisyonlar için kariyer imkanı mevcuttur. Kurum yönetici ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Ve iş başvurusunda bulunan adaylar geleceğin yöneticisi olarak algılanmaktadır. Bu nedenle işe alım süreci ayrı bir önem arz etmektedir.
 
Yöneticiliğe uzanan süreç kişisel performansa, bilgi ve beceri birikimine ve mevcut pozisyonun imkanlarına göre değişmekte olup bireyler gerekli eğitimlerle desteklenmektedir.
 
Eğitim Politikası

Günümüz rekabet ortamında dinamizm sürekli gelişim ile sağlanmaktadır. Bu nedenle eğitim işletmelerin vazgeçilmezlerinden biri durumundadır. Kurumumuzda eğitim süreci işe alınan personelin işe adaptasyonu amacıyla verilen oryantasyon eğitimiyle başlamaktadır. Ve bireyin çalıştığı sürece ihtiyaç duyduğu gerek motivasyon gerekse kişisel gelişim amaçlı eğitimleri kapsamaktadır.

Kurumsal gelişimin bireysel gelişim ile sağlanabileceği inancındayız.
 
Performans Değerlendirme

Önceden belirlenmiş olan performans kriterlerine göre; personelin sergilediği performans tespit edilmektedir. Objektiflik esas olduğundan ağırlıklı olarak sayısal veriler kullanılır ve çok yönlü değerlendirmeler yapılır. Performans değerlendirmede aylık süreçler baz alınmakta ve her ay gerçekleştirilmektedir. Performans görüşmeleri bir önceki görüşmede kararlaştırılmış olan tüm görev ve faaliyetleri kapsar ve bir sonraki dönemin hedefleri saptanır.

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Turizm İngilizcesi - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır