Bilgi Hattı

KURUMSAL EĞİTİMLERKurumlara Yönelik İngilizce Eğitim Programları

Uluslararası alanda iş ilişkileri kurmak , büyümek ve globalleşmek için , dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek , kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple English Time öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar . Kurumlar için sağlanan eğitim hizmetlerimiz; 

In - House ( Şirket İçi )  Eğitimler

         Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler

                Kapalı Grup Eğitimler

                Şube İçi Eğitimler

       
          İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı
 

Şirketlere uyguladığımız eğitimler başlıca In - House  ( Şirket İçi Eğitimler ) ve Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır . Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler de kendi içinde Kapalı Grup Eğitimler ve Şube İçi Eğitimler olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal eğitim alanındaki çözüm ortaklıkları ile geçmişten bugüne Türkiye’nin önde gelen birçok markasına eğitim çözümleri sunmaktadır.

Hangi eğitim programı seçilirse seçilsin tüm eğitimler boyunca kurumlara öğrencilerin devam - devamsızlığı , başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur .

Kurumsal eğitim anlaşma kapsamındaki öğrencilerimiz tüm şubelerimizdeki ücretsiz , yoğun aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler .

In - House ( Şirket İçi )  Eğitimler

Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir . Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir . Eğitimin içeriği , süresi , niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda  konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir .

Gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.  

Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır . Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar English Time tarafından temin edilir.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler

Şirket personeli zaman , ulaşım , eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler .Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir . Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler . Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır .

Kapalı Grup Eğitimler

Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir .

Şube İçi Eğitimler

Şirket personeli standart English Time sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar . Burada en büyük avantaj daha fazla zaman , seviye  ve sınıf seçeneğinin olmasıdır . 

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye belirleme sınavları ile şirket personelinin dinleme , konuşma , okuma , yazma ve gramer bilgileri danışman ve eğitmenlerimizce ölçülerek  uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır .

Belirli periyotlarla güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir .  Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur .

Kurumsal Eğitim Programlarına başvurmak için Tıklayınız

 

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • 3 Kur Türkiye'de 4 Hafta Londra'da Eğitim Alan Herkese Uçak Bileti Hediye - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Duyurular

  Tümü

  Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır