Bilgi Hattı

Sıkça Sorulan Sorular > Sıkça Sorulan Sorular


English Time Online Eğitim Programları dâhilinde sunulan Dil Eğitim Programlarında hangi eğitim programları uygulanmaktadır?

English Time Online Eğitim Programları İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca olmak üzere 5 dil eğitim programından oluşmaktadır. Ayrıca 6 kurluk genel İngilizce kurlarına ilaveten bir kur daha Business leveli olarak mevcuttur (Örnek: İş İngilizcesi)

English Time Online Eğitim Programları dâhilinde sunulan SPEEXX BASIC self study programında ölçme değerlendirme nasıl yapılır?

Tamamladıkları her alıştırma için anında değerlendirme yoluyla not verilen öğrenciler gösterdikleri gelişimi IntelliPlan dan takip ederler.IntelliPlan penceresinde görüntülenen tüm kura ait her bir ünite ve  alıştırmalar öğrencinin tüm performansını en ince ayrıntısına kadar kayıt eder ve ölçüme tabi tutarak not verir. İstendiği takdirde tüm kur’ a ait içerik PDF dosyasına çevrilebilinir ve masaüstüne kaydedilebilinir.  Ayrıca IntelliPlan penceresini kullanarak öğrenci istediği alıştırma için kişisel notlar yazarak kaydedebilir

English Time Online Eğitim Programları hangi ihtiyaçlara göre hazırlanmıştır?

English Time Online Eğitim Programları, sanal sınıf uygulaması, telefon desteği ile öğrenme uygulaması veya self study yoluyla, dil eğitimi almak veya bilgisini geliştirmek için kolay bir yol arayan her yaştan öğrencinin ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

English Time Online Eğitim Programları nasıl çalışır?

English Time Online Eğitim Programları üyelik servisiyle çalışan online bir programdır. Ücret mukabili alınan eğitimler eğitimin türüne göre farkı metotlar uygular.  

English Time Online Eğitim Programları eğitim içeriğini kim sağlıyor?

English Time Online Eğitim Programları içeriği, Digital Publishing tarafından hazırlanmıştır. Digital Publishing ‘’Perfect Blend’’ sloganı ile online eğitim pazarındaki en iyi Online Dil Eğitim programını kullanıcıların hizmetine sunmuştur

Aktivasyon maili bana ulaşmadı. Ne yapabilirim?

Aktivasyon mailiniz, hesabınızın "Junk/Spam/Önemsiz" klasörü içine taşınmış olabilir, bu klasörü kontrol edebilirsiniz. Eğer mailinizi orada da bulamıyorsanız online@englishtime.com adresi ile irtibat kurarak sistemden mailinizi tekrar isteyebilirsiniz.

Sisteme giriş yapamıyorum ne yapmalıyım?

online@englishtime.com adresi ile de irtibat kurabilirsiniz

Speexx Basic Online Self Study
Speexx Live Sanal Sınıf
Speexx Phone Telefonda Eğitim
English Time Online Eğitim Hediye Kartları

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Turizm İngilizcesi - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır