Bilgi Hattı

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Kitaplar ve Dökümanlar
English Time ’da okutulan ders kitapları English Time ’ın profesyonel kadrosu tarafından uzun yıllara dayanan deneyimler ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmış veya seçilmiştir. Uluslararası standartlara göre hazırlanan veya seçilen bu kitaplar Amerika ve İngiltere'de eğitim bakanlıklarınca onaylanmış standartlardadır.

Her Gün Konuşma ve Aktivite Sınıfı
Haftanın yedi günü düzenlenen aktiviteler ile öğrenciler eğitmenlerle konulu konuşma sınıflarına katılıp, dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini ekstra bir ücret ödemeden geliştirirler.  

 English Time HUB ve Online Eğitim Destek Programı ( OEDP )
English Time her kur için ana ders sınıflarında verdiği 120 saatlik eğitimi desteklemek amacı ile gerçekleştirdiği eğitsel aktivitelerine ek olarak English Time HUB kapsamında Online Eğitim Destek Programını da ( OEDP ) ücretsiz olarak öğrencilerinin kullanımına sunmaktadır.  

 Başarı Garantisi
English Time öğrencilerine kur sınavlarında başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olan ders saatini hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının %10'u geçmemesi, ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve gecikmiş ödemesinin bulunmaması gerekir.)
  
Geziler ve Sosyal Aktivitler
    Yıl içerisinde geziler ile, şubelerimizdeki öğrenci ve öğretmenler tanışma ve pratik yapma fırsatı bulurlar.

Kütüphane
Tüm şubelerimizde bütün seviyelere uygun ingilizce hikaye kitapları mevcuttur. Bu kitaplar İngilizce’yi 2. dil olarak öğrenen kişilerin pedagojik ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Kelime bilginizi artırabilmeniz için seviyenize uygun hikâye kitaplarını istediğiniz zamanlarda yine ücretsiz kitaplığımızdan ödünç alabilirsiniz.

Yurtdışı Danışmanlık
Amerika, Kanada, İngiltere başta olmak üzere anlaşmalı birçok okulda ister dil eğitimi, ister üniversite eğitimi alabilirsiniz. Sorularınıza tüm cevapları www.abroadtime.com web adresinde bulabilirsiniz..

Sinema
Movie Time -Film Aktiviteleri ile orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmleri, öğrencilerimiz ister yalnız, ister grup olarak ücretsiz izleyebilirler.

Soru Cevap Sınıfı
Bu sınıflarda pedagojik formasyona sahip rehber ingilizce öğretmenlerimizle aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Türkçe'de karşılığı olmayan dilbilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Bilgisayarlı TOEFL Denemeleri
Aktivite odalarında bilgisayarlarda TOEFL denemelerini yine ücretsiz yapabilirsiniz.


Skills Workshop
: İletişim becerilerini geliştirmek amacı güden öğrencilerimiz için sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • 3 Kur Türkiye'de 4 Hafta Londra'da Eğitim Alan Herkese Uçak Bileti Hediye - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır