Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time cekmekoy subesi

Çekmeköy

0216 527 27 77

umraniyesube@englishtime.com

Madenler Mah, Mürdüm Sok, No:2 K:1 Ümraniye/İSTANBULİngilizce dilinin tüm dünya genelinde ortak dil olarak kabul edilmesinden sonra İngilizce dilinin önemi oldukça artmıştır. Özellikle internet gibi önemli bir mecranın da hızla gelişme göstermesinden sonra dünya genelinde önemli bir iletişim ağı söz konusu olmuştur. Bundan dolayı da İngilizce dilinin önemi oldukça üst seviyelere çıkmıştır. İngilizce eğitimini kaliteli bir şekilde sunan English Time Çekmeköy, kursiyerlerin İngilizce öğrenmedeki amaçlarına uygun müfredatları ile kolay bir şekilde bu dilin öğrenimini sağlıyor. Birçok yerde olduğu gibi Çekmeköy'de İngilizce kursu olarak hizmet veren English Time Ümraniye öğrenci çalışan ve hobi amacı ile bu dili öğrenmek isteyenlere kaliteli hizmetler sunuyor.

 

Öğrenciler için Biçilmiş Kaftan

 

Öğrencilerin okullarda ki İngilizce derslerine ek olmasının yanı sıra girecekleri çeşitli dil sınavlarında çok daha yüksek puan almalarını sağlayan English Time Çekmeköy bu konuda da farkını gözler önüne seriyor. English time Çekmeköy'de İngilizce kursu vermesinin yanı sıra kursiyerlerin sertifikalı eğitim almalarına da olanak sağlıyor. Özellikle İngilizce kursu alan öğrencilerin English Time Çekmeköy hizmetlerinden yararlanmayan öğrencilere göre çok daha başarılı oldukları verilen eğitimin kalitesini gözler önüne sermesi açısından oldukça önemlidir.

 

Mesleki İngilizce Kursları

 

Meslek gruplarının da yurt içi işlemlerinin yanı sıra yurt dışı işlemlerinin de olması göz önüne alınarak mesleki İngilizce yeterliliğine sahip olmaları kaçınılmaz bir durum olarak görülüyor. Bu vesile hangi meslek dalında olursa olsun English Time Çekmeköy Mesleki İngilizce konusunda oldukça kaliteli ve başarılı hizmetler sunuyor.

 

Kaliteli Sınıflar ve Ders Materyalleri

 

Sınıfların eğitim ve öğretim için uygun şartlarda sunulmasının yanı sıra kursiyerlerin her biri için kendi seviyelerine uygun sınıflara alınarak eğitimler veriliyor. Bunun için İngilizce kursu için kayıt yaptırmaya gelen kursiyerlerin öncelikle İngilizce seviyeleri test edilerek sınıflara bu seviye tespitlerinden sonra yerleştiriliyor. Her seviye için ayrı bir sınıf açılarak bir sınıfta bulunan kursiyerlerin hepsinin aynı seviyede olmasına dikkat ediliyor.

 

Sınavlar ve Başarı Ölçütleri

 

Verilen kurslarda İngilizce tamamen kursiyerin talebine bağlı olarak gramer ve pratik olarak veriliyor. Talep edilmesi halinde hem gramer hem de pratik İngilizce kursları verildiği gibi bunlardan sadece bir tanesi de veriliyor. Bu tamamen kursiyerin hedefi ve amaçlarına göre belirleniyor. Gerek gramer gerek ise pratik olarak sunulan İngilizce kurslarından sonra yapılan sınavlarda kursiyerlerin başarı ölçütleri değerlendiriliyor. Başarı sağlayanlar talep ederlerse bir üst seviyeye çıkarak o seviyeden İngilizce kursu almaya devam edebiliyorlar.

X