Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time gaziosmanpasa subesi

Gaziosmanpaşa

0212 578 11 00

gaziosmanpasasube@englishtime.com

Ali Galip Bey Cad. No:21 Gaziosmanpaşa/İSTANBULEnglishtime Gaziosmanpaşa dil kursu ve fiyatları hakkında kurumumuzu ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Dili yaşayarak, deneyimleyerek ve eğlenerek öğretecek ortamları yaratan kursumuz, bu alanda başarılı sonuçlara ulaşılması için çalışmalarını sürdürür.

Sosyal Aktivitelerle Desteklenen Akademik Dil Eğitimi

Derslerde öğrenilen bilgilerin kullanımına yönelik sosyal aktivitelerle çeşitlendirilen içeriklerimiz, Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Söz verdiğimiz ders saatinde tamamlanan eğitimlerimiz dönem için yapılan tarama sınavlarıyla desteklenmektedir. Konusunda uzman yerli ve ana dili İngilizce olan eğitim kadrosuyla fark yaratan Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ile siz de hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Sosyal bir çevre edinmek ve kariyer planını eksiksiz olarak yerine getirmek isteyenler için yabancı dil eğitimi son derece önemlidir. Geniş ve zengin yardımcı malzemeler eşliğinde sürdürdüğümüz Englishtime Gaziosmanpaşa dil kursu derslerimiz, kişisel ihtiyaçlarınız dikkate alınarak planlanabilir. Farklı yaş gruplarına ve dil seviyesine ait olan bireyler, ihtiyaçlarına özel programlara yerleştirilirler. Eğitim kurumumuz kişilerin eğlenerek öğrenmesi ve yaptığı şeyi sevmesine katkı sağlar.

Seviyenize Uygun Ders Planı

Seviye tespit sınavının ardından planladığımız Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ders programları ile yabancı dilinizi geliştirebilir veya mevcut bilgilerinizi daha kapsamlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 10 ila 12 kişilik sınıflarda sürdürdüğümüz derslerimiz, etkili öğrenme teknikleriyle içerik açısından zenginleştirilmektedir. Kurumumuzu ziyaret ederek kayıt olmadan önce devam eden derslere misafir olarak katılabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz bizim için her şeyden önemlidir.

Sadece ülkemizde değiş tüm dünyada iş potansiyeli açısından önem teşkil eden bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluruz. Konusunda uzman, formasyon sahibi ve deneyimli eğitim kadrosuyla sürdürdüğümüz derslerimiz, özgün materyaller ile çeşitlendirilir. Öğrenci odaklı olarak sürdürdüğümüz Englishtime Gaziosmanpaşa hizmetleri, teknolojik donanıma sahip olan sınıflarda işlenir. Dil bilgisi ve becerisi bireyin ötekileşmesinin önüne geçerken, içinde bulunduğumuz iletişim çağı da İngilizceyi iyi bir şekilde bilenlere sınırsız imkan sağlar. Alacağınız dil eğitimi sayesinde;

* Günlük iletişiminizi güçlendirebilir,

* Yabancı dil sınavlarına hazırlanabilir ve

* CV’nize yeni bir kişisel donanım ekleyebilirsiniz.

Farklı yaş ve meslek gruplarına özel olarak hazırladığımız Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ders içeriklerimiz, ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanır. Kişisel taleplere özel olarak sürdürdüğümüz derslerimiz başarı odaklı olarak verilir. Günlük hayat, iş ve seyahat programları ve kariyer hedeflerine uygun olarak sürdürülen İngilizce dersleri, ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde pratiğe dayalı olarak sürdürülmektedir. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız sizi ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

X