Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time Bakirköy Şubesi

Bakırköy


0212 543 57 97

bakirkoysube@englishtime.com

Zuhurat Baba Cad. No:41 Bakırköy/İSTANBULSosyal ve mesleki gereksinimler çerçevesinde verilen İngilizce eğitimi, oldukça kapsamlıdır. Yurtdışına gitmeyi düşünenler, kısa süre içerisinde İngilizce öğrenmek için kursumuza başvurmaktadır. Gerekli ekipmanlar ile donatılan kursumuz, verimli bir eğitim süreci vaat etmektedir.

Englishtime Bakırköy Kursiyer Kayıt İşlemleri

Kursiyerler, Englishtime Bakırköy şubesine kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra kendilerine ders veren eğitmenler ile sürekli olarak iletişime geçebilmektedir. Görsel ekipmanlar ve kitaplar konusunda seçici davranılmış olmakla birlikte online kaynaklar ile kursiyerler desteklenmektedir. Resmi bir kurum olan kursumuz, resmi nitelikleri de taşımaktadır.

Kursumuzda İngilizce öğrenmiş eski birçok kursiyer, kursumuza referans olmaktadır. Resmi ve özel bir kurum olan Englishtime Bakırköy kursiyerlerin en fazla tercih ettiği ve güvendiği kurumdur. Kayıt işlemleri kısa süre içerisinde bitmekte ve kayıt ücretinin ödenmesi ile tamamlanmaktadır. Kayıt ücreti peşin ödenebileceği gibi aylık ücretler şeklinde de ödenebilmektedir. Ödeme konusunda da kursiyerlere her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

Englishtime Bakırköy Kurs Saatleri

Kurs saatlerini tamamen kursiyer özgür bir şekilde belirlemekte ve kendisine uyacak saatler içerisinde İngilizce eğitimi almaktadır. Her ne kadar İngilizce öğrenme süreci birtakım zorlukları barındırsa da kursiyerlerin azmi ve Bakırköy İngilizce kursu eğitmenlerinin tecrübesi ile tüm zorluklar aşılmaktadır. Dünyanın en gelişmiş İngilizce eğitim metotu uygulanmakta ve gerçek anlamda İngilizce öğrenilmektedir.

Kursiyerler sıkılmadan kursa gelmekte ve eğlenerek öğrenmektedir. Eğitim programının kalitesi ile birlikte eğitmenler, İngilizce'yi anadili gibi konuşabilmektedir. Geleneksel İngilizce kursu yerine modern teknoloji ile donatılmış ve en iyi eğitmenlerin eğitim verdiği Bakırköy İngilizce kursu tercih edilmelidir. Nitelikli ve kapsamlı bir şekilde İngilizce eğitimi alanlar, eğitim sürecinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Englishtime Bakırköy Aktiviteleri

Kursiyerlerin eğlenerek öğrenmeleri için zaman zaman aktiviteler düzenlenmekte ve her kursiyerin bu aktivitelere etkin bir şekilde katılması sağlanmaktadır. Aktivitelere katılım ücretsizdir ve katılım katılmamak tamamen kursiyerin elindedir. Bu aktiviteler sayesinde pratik yapma şansı bulan kursiyerler, İngilizce'lerini daha da geliştirmekte ve rahatça konuşabilmektedir.

Çocukların da katılım sağlayabilecekleri Bakırköy İngilizce kursu çocuklar için basit İngilizce eğitimi vermektedir. İngilizce eğitim programı, akılda kalıcı ve güçlü niteliktedir. Çocukların erken yaşta kursa gelmeleri, ileriki yaşlarında ileri düzey İngilizce eğitimi almalarını kolaylaştırmaktadır. Geçmiştekine kıyasla daha gelişmiş olan eğitim metotları, çocuklarda ileriki safhalar için sağlam bir zemin inşa etmektedir.

X