Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time kadıköy subesi

Kadıköy

0216 414 78 22

kadikoysube@englishtime.com

Mühürdar Caddesi No:18-22 Kadıköy/İSTANBULTabii bunu destekleyecek ve olmazsa olmazlar arasında yer alan en önemli unsur İngilizcedir. Eğer İngilizcenizi istenilen seviyeye ulaştıramazsanız, başvurduğunuz her alanda ne yazık ki geri plana düşersiniz.

Bunun önüne geçmek için profesyonel düzeyde mesleki açıdan, Englishtime Kadıköy ile en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Kadıköy ve çevresi için gerçekleştirilen İngilizce eğitimi, bireylerin amaçlarına en hızlı şekilde ulaşmasına olanak tanıyacak düzeyde sağlanmaktadır.

Kadıköy İngilizce Kursu

Mesleki açıdan alınacak İngilizce eğitimi, bu konuda pek çok unsuru taşımalıdır. Özellikle sektör olarak doğru kelimelerin etkin şekilde telaffuz edilmesi oldukça önemlidir. Ayrıca etkin gramer bilgisi ve konuşma, yazma ile okuma konusunda tecrübeye sahip olmak önemli ayrıcalıklar tanır.

Tüm bu olanakları CV üzerinde gören şirketler, sizleri rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır. Bu koşullara sahip olmanız için özel programlar dahilinde Kadıköy İngilizce kursu, en iyi desteği sağlamaktadır. Üniversite okumuş ve uluslararası çapta sertifika almış olan yabancı eğitmenler, İngilizceyi kültürü ile öğrenmenize olanak tanıyor. Böylece konuşma ve yazma ile anlama gibi pek çok konu açısından İngilizceyi daha etkin kullanabilirsiniz.

Englishtime Kadıköy

Dünyanın farklı ülkelerinde de şubeleri bulunan Englishtime Kadıköy ve çevresi için en iyi İngilizce eğitimini sunuyor. Yoğun pedagojik faaliyet ile etkin eğitim sayesinde, İngilizce dil bilgi ve becerisini en yüksek noktaya çıkarabilirsiniz. Yabancı eğitmenler ile devamlı pratik gerçekleştirebilir; yapılan değişik etkinlikler sayesinde İngilizce dili üzerinden sürekli sosyal olabilirsiniz. Doğru materyaller ve yüksek teknolojik cihazlar ile etkin program dahilinde, Kadıköy İngilizce kursu sizlere kısa süre içerisinde akıcı İngilizce öğrenim olanağı tanımaktadır.

Farklı Amaçlar İçin Englishtime Kadıköy

Elbette İngilizce sadece mesleki açıdan iş konusunda öğrenilmez. Özellikle akademik kariyer ve yurt dışı eğitimi için çok önemlidir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmiş olmak, dünyanın farklı ülkelerinde eğitim almanın kapısını sonuna kadar aramaktadır. Amaca uygun şekilde hazırlanmış öğretim dahilinde Englishtime Kadıköy sizlere en iyi desteği sunuyor.

Yurtdışı Seyahatler İçin Kadıköy İngilizce Kursu

İngilizce eğitiminin en önemli yanlarından biri de yurtdışı seyahatini rahatlıkla gerçekleştirmektir. Dünyanın her yerinde kabul gören ve ortak dil olarak benimsenmiş İngilizceyi, Kadıköy İngilizce kursu bünyesinde en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmenler, yoğun pedagojik eğitim üzerinden yüksek dil becerisine sahip olma imkanı tanıyor.

X