Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time Mecidiyeköy Şubesi

Mecidiyeköy

0212 267 40 40

mecidiyekoysube@englishtime.com

Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. No:55 Şişli/İSTANBULMecidiyeköy İngilizce Kursu

English Time ayrıcalığıyla verilen Mecidiyeköy İngilizce kursu tamamen modern ve yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Mecidiyeköy İngilizce kursu ile ingilizceyi kolay öğrenmek, doğru metotların kullanılmasına bağlıdır.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu merkezinde eğitim sunan eğitmenler, ana dili İngilizce olan profesyonellerdir. Eğitimler tüm dünyada belirlenmiş 6 kurluk ingilizce öğrenme seviyesine göre belirlenmiş ve buna uygun müfredat hazırlanarak  ingilizce öğrenmek isteyenler için en doğru eğitim içeriği oluşturulmuştur.

 Mecidiyeköy İngilizce kursu Eğitimlerin temelinde Communicative Approach olarak tanımlanan iletişimsel model uygulanmaktadır. Bu modelde öğretmen ve öğrenciler arasında pratik yapmaya ve ifadeye dayalı bir yöntem uygulanmaktadır.

Şişli İngilizce Kursu

İngilizce, her dilde olduğu gibi farklı alanlara sahiptir. Günlük konuşma İngilizcesi ve çeşitli iş alanlarında kullanılan jargon aynı değildir. Bunun yanı sıra akademik eğitimlerinde de daha farklı sözcüklere hakim olmak istenir. Sizlere English Time Mecidiyeköy şubesinde ihtiyaçlara hedef alan Şişli İngilizce Kursu avantajlarıyla sunulan kurslar, tüm bu farklılıklara göre şekillenmektedir. Özellikle Şişli ilçesine yakın olan English Time şubemizde bir çok eğitim seçeneği mevcuttur.

İngilizce Kursumuz bünyesinde; Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, çeşitli dil sınavlarına (YDS gibi) hazırlığı içeren eğitimler mevcuttur. Bununla birlikte kurumlara özel olarak sunulan İngilizce eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler, genel İngilizce olarak da sağlanabilir. Kurslara kayıtta, bireyin ihtiyaçlarına yönelik bir seçim yapılmaktadır. Bu avantajlara hemen English Time Mecidiyeköy ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

CEFR Uyumlu Eğitim Anlayışı

İngilizce günümüzde evrensel bir dil olarak kabul görmektedir. Artık dünyanın tüm ülkelerinde uluslararası iletişim dili olarak adlandırılmaktadır. Buradan yola çıkılarak, konu hakkında alınan eğitimlerin de belli standartları bulunmaktadır. English Time Mecidiyeköy İngilizce kursu ile alacağınız eğitimler CEFR standartlarına uygundur. CEFR, çağımızda Avrupa dil yeterlilik standartları olarak kabul edilmiş bir kavramdır. Yani alacağınız eğitimin, dünyanın birçok bölgesinde geçerliliği bulunmaktadır.

Mecidiyeköy English Time Eğitim Programları

English Time farkıyla sunulan İngilizce kursu çeşitli yaş gruplarına hitap etmektedir. Kurs bünyesinde yetişkinler için sunulan kurslar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 18 yaş altındaki bireyler için de programlar mevcuttur. 18 yaş altı bireylere sunulan eğitimler, onların yaş ve anlama seviyeleri gözetilerek sunulmaktadır. Bu derslere giren eğitmenler pedagoji eğitimine sahiptir. İngilizce Eğitimi Dışında, TOEFL, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEIC, SAT, YKS-DİL, YDT, PTE,PROFIENCY ve Bir Çok Konuda Özel Eğitim Programlarına Sahiptir.

Kurslar, sizin İngilizce seviyenize uygun şekilde sunulmaktadır. Bunu sağlamak adına kurs öncesinde bir İngilizce seviye tespit sınavına tabi tutulursunuz. Böylelikle sizin için en verimli olacak sınıfa yerleşmeniz sağlanır.

Mecidiyeköy English Time binasında verilen eğitimler, farklı saatleri içermektedir. Sabah, öğleden sonra, akşam ve hafta sonu İngilizce kursları bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.

İstanabul da bulunan ingilizce kurslarımız ve Anadoluda bulunan ingilizce kurslarımız için şubeler bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

X