Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İzmir İngilizce Kursu | English Time İzmir Şubesi

İzmir


Duyuru

İngilizce Kursu Fiyatları
Ülkemizdeki temel problemlerden birisi bireylerin İngilizce konuşamama durumudur. Bir çok kişiden de duyduğunuz üzere “Anlıyorum ama konuşamıyorum” temeldeki öğrenilmiş çaresizliklerdendir. Aslında haksız da değiller. Çünkü bireyler öğrendiklerini kullanabilecekleri bir alan bulamamaktadır. İzmir Englishtime Dil Okulları olarak bizler ülkemizdeki bu problemi ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Kurumumuzda eğitim almış ve almakta olan tüm kursiyerlerimiz için haftanın her günü farklı seviyelerde olmak üzere “Speaking Activities” (İngilizce Konuşma Aktiviteleri) uygulanmaktadır. Tabi bu aktiviteler yaşam boyu ücretsiz bir şekilde sizler için planlanmıştır. Yaşam boyu ücretsiz olması 23 Yıllık Englishtime kültürünün bir ürünü olmakla birlikte şimdiye kadar yaklaşık 1 milyon kursiyerimiz bu aktivitelere girebilme hakkına sahiptir. Çünkü İngilizce dinamik bir yapıya sahiptir ve sürekli dinamik tutulması gerekir. Bunun içindir ki bir çok birey İzmir Englishtime Dil Kursları’nı tercih etmektedir. Fakat bir çok kişi “Acaba İngilizce kursu fiyatları ne kadar?” diye merak etmektedir. Şimdi size bu kurs fiyatınızı nasıl belirlersiniz bunun formülünü vereceğim ve “Acaba çok fazla para mı verdim.” düşüncesinden kurtulmuş olacaksınız. Hazırsanız başlıyoruz.

 

            Öncelikli olarak İzmir English Time Dil Kursu’na geldiğinizde sizlere sunulan bir hizmet olacaktır. Nedir peki bu hizmet? Sadece İngilizce dersine mi gireceksiniz? Tabi ki de “Hayır”.

           

            Sizleri ilk olarak danışmanlarımız karşılayacaktır ve kendilerine talep ettiğiniz İngilizce kursu programına yönelik aklınıza gelen ve kafanızı kurcalayan tüm soruları sormanızı istiyoruz ki sürecin en başından sonuna kadar en ufak bir problem yaşanmasın ve verimlilik en üst düzeye çıksın. Peki neleri öğrenmeniz lazım? İngilizce kurslarının fiyatını etkileyen faktörler nelerdir? Siz İngilizce kursu tercihi yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Şimdi bunları madde madde sizler için sıralayalım ve sizler de mutlaka bu soruların cevaplarını almaya çalışın.

 

·      Seviyem hakkında bilgi edinebilir miyim?

·      Bir seviye toplam kaç ders saati alacağım?

·      Alacağım eğitimin toplam ders saati kaçtır?

·      Hangi gün ve saatlerde eğitimlere katılabilirim?

·      Derslerin dışında farklı etkinlikler var mıdır?

·      Haftalık aktivite programınız var mıdır ve nasıldır?

·      Fiziksel ortamınızı gezebilir miyim?

·      Demo derse katılabilir miyim?

·      Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

·      Ders içerisinde kullanılan materyaller nedir ve ücretli midir?

·      Kurum içerisindeki “Speaking, Writing ve Grammar” aktivitelerine ömür boyu ücretsiz bir şekilde katılabilir miyim?

·      Başladığım İngilizce seviyesinde başarısız olursam, seviyenin tekrarını ücretsiz bir şekilde tekrar alabilir miyim?

·      Bir (1) ders saati kaç dakikadır?

·      Şuan İzmir Englishtime İngilizce Kursu’nda başladığım eğitime farklı bir şubenizde devam edebilir miyim?

·      Kursa başladıktan belli bir süre sonra alacağım eğitimi dondurma hakkım var mıdır?

·      Sınıflarınız kaç kişiliktir?

 

Bu soruların hepsinin farklı İngilizce kurslarında farklı cevapları olacaktır ve bu sorulara verilecek cevaplar alacağınız İngilizce kursunun fiyatını etkileyecektir. Fakat bu soruların yanı sıra hesaplamanız gerek en önemli unsur ise “Bir (1) ders saatinin toplamda kaç Türk Lirası’na eşit olacağıdır.”

 

            Örneğin; siz bir İngilizce kursu tercihinde bulunacaksınız ve yukarıdaki sorgulamaları yaptınız. Bu sorgulamalar sonrasında iki kurum arasında kaldınız ve en son aşama acaba ben bu hizmet için kaç lira ödeyeceğim diyorsunuz. Eğer ki bu noktada çıkmaza girdiyseniz hemen elinize bir hesap makinası alın ve aşağıdaki formülü uygulayın. İngilizce kurslarının sizden talep edilen toplam fiyatı, İngilizce kursunda size sunulan toplam eğitim saatine bölünüz. Çıkan sonuç sizin birim saatlik alacağınız İngilizce kursunun fiyatı olacaktır.

 

       Sizden Talep Edilen Ücret

  Size Sunulan Toplam Eğitim Saatiİngilizce kursu fiyatları konusunda araştırma yapan kişilere önerebileceğimiz formül yukarıdaki gibidir. Bu kriterler dikkate alınmadan alınan kurs fiyatlarının hiç bir geçerliliği yoktur. Bu formüle göre İngilizce kursu fiyatları kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bunun ise en önemli sebebi kişilerin katılacağı program ve eğitimin içeriğinin aynı olmayışıdır. Bundan dolayı İngilize kursu fiyatları alınırken öncelikli olarak neye ihtiyacınızın olduğuna karar vermelisiniz. Eğer ki bu kararı tek başınıza veremiyorsanız, İzmir'in En İyi İngilizce Kursu olan Englishtime'da eğitim danışmanlarımızın sizlere sunacağı alternatifleri dikkate alarak karar aşamasını daha sağlıklı atlatabilirsiniz. Çünkü İngilizce kursu fiyatlarını etkileyen diğer bir değişken yukarıda sıraladıklarımızın dışında kurumlarla yapılmış olan anlaşmalardır. İzmir Englishtime Yabancı Dil Okulları olarak bizler, İzmir'deki çeşitli firmalar, sivil toplum kuruluşları ve şirketler anlaşma halindeyiz ve İngilizce kursu fiyatları konusunda çeşitli kampanyalar dahilinde hareket etmekteyiz. Bu gibi kampanyaları kaçırmamak için İzmir Englishtime instagram ve facebook hesaplarını takip etmenizi öneririz. 
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 541 283 30 35

0 232 446 46 61

izmirsube@englishtime.com

Alsancak mahallesi, Aksoy Plaza, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:152/501 Konak/İZMİR