Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

kirklareli İngilizce Kursu | English Time lüleburgarsubesi

Lüleburgaz

Pek çok insan İngilizce dendiği zaman genelde aklına iş gelir. Elbette söz konusu eş amaçlı kariyer basamaklarını çıkmak olduğunda İngilizce önemlidir. Ancak sadece bununla sınırlı değildir. Yaşamın içerisinde pek çok amaca emin adımlarla ulaşabilme konusunda İngilizce kapıları sonuna kadar aralar. Yurtdışı eğitim almak, farklı ülkelerin dolaşmak ve meslek açısından yukarıya tırmanabilmek adına sınavları geçmek gibi unsurlar yer alır.

 

Aynı zamanda sosyal yaşamı daha eğlenceli ve kolay hale getirebilmek için İngilizce vazgeçilmezdir. Üniversite eğitimi almış uzman Türkçe ve İngilizce eğitmenler eşliğinde english time lüleburgaz üzerinden en iyi kursu elde edebilirsiniz.

 

Amaca Uygun İngilizce Öğrenmek

 

Farklı amaçlar doğrultusunda İngilizce eğitimi geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Her birey amacına ulaşabilme konusunda farklı programlar üzerinden İngilizce eğitimi alır. Kariyer amaçlı sektör açısından İngilizce bunların başında gelmektedir. Aynı zamanda yurtdışında kaliteli bir eğitim almak ve dünyayı dolaşabilmek için farklı eğitimler verilir. Film ve dizi izlemek ile kitap okumak ya da İnsanlarla iletişim kurabilmek için de İngilizce öğrenilir. Bunu sağlamak adına profesyonel düzeyde lüleburgaz da ingilizce kursu verilmektedir.

- Genel İngilizce

- Özel dersler

- Mesleki İngilizce eğitimleri

- Ulusal ya da uluslararası sınavlara hazırlanma

- Yurtdışı Eğitim

Bu gibi daha pek çok amaç doğrultusunda özel olarak program haline getirilmiş farklı İngilizce eğitimlerini güvenle alabilirsiniz.

 

Pek Çok Faydası ile İngilizce Eğitimi

 

İngilizce sadece hayatı daha kolay hale getirme konusunda destek sağlamaz. Aynı zamanda fiziksel ve ruhsal olarak insana üst düzey katkı sunmaktadır. Özellikle beyin ve düşünsel faaliyetler açısından gelişim sağlanmasına fayda verir. Bu konuda en önemli faydaları arasında Alzheimer’dan korunma gelmektedir. Değişik amaçlar doğrultusunda İngilizce öğrenmeye başladığınızda, beyin aktivitesiyle berber etkili bir egzersiz yapma şansı sağlarsınız. Böylece yaşamanıza katkı sağlayacak birçok olanağa erişmeniz mümkün.

- Hızlı düşünerek çabuk karar verme

- Hafızayı güçlendirme

- Daha iyi sosyal olabilme becerisi kazanma

- Yüksek özgüven kazanımı

- Dünya çapında farklı bilgileri entelektüel yapı altında İngilizce sayesinde öğrenme

Bu gibi daha pek çok olanak ile kısa sürede fark edeceğiniz ve memnun kalacağınız üstüne ayrıcalıklar elde edebilirsiniz. Bu ayrıcalıklara english time lüleburgaz üzerinden kurumsal bir anlayışla ulaşmanız mümkün.

 

Umutla Bakmak İçin İngilizce Eğitim Kursu

 

İngilizce öğrenmenin yaşı yoktur. Sadece iş amaçlı değil zamanı geldiğinde yurtdışında gezmek ya da sosyal yaşamı daha keyifli hale getirebilmek için İngilizce öğrenmek mümkün. Aynı zamanda İngilizceyi öğrenerek ne zaman isterseniz yurt dışı eğitimi alabilirsiniz. Bu konuda özel materyaller ve uzman eğitmenler eşliğinde lüleburgaz da ingilizce kursu üzerinde en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz.

 İLETİŞİM BİLGİLERİ

0542 559 73 71

luleburgazsube@englishtime.com

Özerler Mah. Kemal Kendi Caddesi No:8 Lüleburgaz/KIRKLARELİ