Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Amasya İngilizce Kursu | English Time Amasya Şubesi

Amasya

Yabancı dil eğitimi günümüzde gerekliliğinden ziyada şart haline gelmiştir. Dil eğitimi alırken sadece standart aşamada değil, mesleki alanda da yeterli olmak gerekmektedir. İngilizce yeterlilik için, toefl, yds, ielts, yoec ve yök alanlarında eğitim almak isteyen kişilerin gereken eğitimlerini tamamlamış olması şart haline gelmiştir. Özellikle Anadolu şehirlerinde bu eğitimler yeterli sunulmamaktadır. Bu durumun önüne geçmek adına Amasya İngilizce Kursu olarak English Time Amasya şehrinde de eğitim vermektedir.

Amasya şehir olarak İngilizce kursu olarak daha önceden yeterli olanaklara sahip olmamaktaydı. Ancak English Time Amasya bölgesinde hizmet verdiğinden beri yabancı dile dair tüm alanlarda gerekli eksiklikler giderildi. Bu sayede Amasya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları profesyonel yabancı dil eğitimleriyle şehirde yaşayan kişilerin yabancı dil okulu ihtiyacı karşılamıştır.

English Time Amasya'da Nasıl Bir Hizmet Verir?

English time tecrübeli öğretmen kadrosuyla uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. Bu kurslardan biride English Time Amasya şehrinde verilen hizmet olmaktadır. Profesyonel dil eğitmeni kadrosu ile Amasya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları eğitim merkezinde verilmektedir. Ayrıca dil eğitimini pekiştiren yurt dışı programları da bulunmaktadır. Bu programlarla beraber dil yeteneğini geliştiren kişiler yeterli eğitimi almış vaziyette kurstan ayrılır. Bu sayede İngilizce dil alanında yeterli eğitim tamamlanmış olur.

Günümüzde pek çok şirket mesleki anlamda iş alım yaparken, kişilerin dil bilgisini sormaktadır. Bunun sebebi globalleşen Dünya'da şirketlerin uluslararası çalışmasından kaynaklanmaktadır. Dünya'da en çok kullanılan dil İngilizce olmaktadır. Bu eğitimi tamamlamış kişilerin aldığı eğitim sayesinde, mesleki alanda da zorluk çekmesi engellenmiş olacaktır. Bu açıdan kapsamlı dil eğitim almak adına English Time dil eğitimi kurslarından yararlanılması önemlidir. English Time Amasya'da yaşayan kişilerin bu eğitimi alması adına hizmetlerini sürdürmektedir.

Mesleki İngilizce Neden Önemlidir?

Yapılan her meslekte İngilizce dilinin önemi günümüz bir hayli önemli olmaktadır. Pazarlama, moda, mühendislik, müşteri temsilciliği, spor yada sağlık alanında mesleki yeterliliğin dışında dil bilgisi de önemli bir yer olmaktadır. Ayrıca bazı mesleklerde İngilizce bilgisi olmadan yapılması imkansız olmaktadır. Hosteslik veya kabin memurluğu bu mesleklerden bazıları olmaktadır. Bu mesleklerin faaliyete geçmesi için çok önemli olan mesleki İngilizce English Time Amasya şubesinde verilmektedir.

Şehir olarak amasya inglizce kursu eğitimlerinde mesleki alanda eğitim talebinin oluşturduğu insanların yaşadığı bir bölge olmaktadır. Bölge sakinlerinin genç yada orta yaşlı olması dil eğitimi alınmasına engel olmamaktadır. Kişilerin dil anlamında geliştirmesi ve mesleki yeterliliklerini tamamlaması için bu alanda hizmet alması gerekmektedir. Dil alanında verilen Amasya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları mesleki anlamda da katkı sunmaktadır.

Amasya İngilizce Kursu Hangi Eğitimleri Verir?

English Time hizmet verdiği şehirlerarasında Amasya İngilizce Kursu sık tercih edilen bölgeler arasında yer almaktadır. Bunun sebepleri arasında öğrenci velilerinin günümüzde dil kurslarının önemini bilmesinden kaynaklanmaktadır. Yabancı dilin önemi çocuk yaşta verilen İngilizce dil eğitimiyle pekiştirilmektedir. Bu pekiştirme işlemi için pratik İngilizce eğitiminin alınmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda Amasya İngilizce Kursu verilen şehirlerin başında gelmektedir.

İngilizce kursları alanına göre Amasya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları gibi farklı alanlarda sunulmaktadır. Amasya bölgesinde üniversiteyi bitirmiş yada bitirmek üzere olan öğrenciler ise genellikle mesleki İngilizce alanında tercihlerini yapmaktadır. Bu alan standart İngilizce bilgisine ek olarak, mesleki alanda da yeterlilik sunmaktadır. English time Amasya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları ile İngilizce eğitimleri talep edilen alanda profesyonel seviyeye getirilmektedir.

Amasya YÖK Dil Kursu

Yüksek öğretim kurulunun düzenlemiş olduğu dil sınavının ismi YÖK DİL sınavı olmaktadır. Bu sınavda başarılı olmak isteyen kişiler Amasya İngilizce Kursu eğitimi alması gerekmektedir. Birçok kişinin girdiği bu sınavda rakiplerin önüne geçmek adına profesyonel bir eğitim gerekli olmaktadır. Bu eğitim için English Time Amasya şubesinden destek alınabilir.

Yök dil eğitim kursuları dahilinde Amasya'şehrinde ki şube de üç ana dalda eğitim verilmektedir. Bu alanlar Fen, sosyal ve beşeri bilimler merkezinde değerlendirilmektedir. Bu üç alan kişinin talebine göre aşamalı olarak profesyonel eğitim anlayışı ile sunulmaktadır. Eğitimin sonunda yök dil sınavından başarılı puan elde etmek hedeflenmektedir.

Amasya TOEFL Kursu

TOEFL ingilizce kursları toefl sınavına hazırlık için verilmektedir. İleri düzeyde İngilizce konuşabilme kabiliyetini hedefleyen kurs 5. ve 6. seviyede eğitim vermektedir. Test of English as a Foreign Language açılımı olan sınav sayesinde yurt dışında eğitim almak isteyen kişilerin girdiği bir sınavdır. Yurt dışında eğitim almak isteyen kişiler, bu sınavdan başarılı puan almazlarsa eğitimlerini tamamlayamazlar. Bu hususta hem dil bilgisi hem de pratik İngilizce eğitimini tam anlamıyla tamamlamak gerekmektedir.

English Time, Amasya İngilizce kursu kapsamında TOEFL eğitimi vermektedir. Bu sayede şehirde yaşayan öğrenciler, yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak için başarılı sonuçlar elde edebilir. kurs eğitimi sayesinde yüksek puan alan kişiler, yurt dışı tecrübesi ve mesleki eğitimlerinde başarılı sonuçlar elde edebilir.

Amasya YDS Kursu

YDS kursu yabancı dil alanında her seviyede İngilizce eğitimini karşılamaktadır. Ortaokul yada üniversite öğrencilerinin aldığı eğitimden, mesleki İngilizce eğitimi almak isteyen kişilere kadar tüm alanları kapsamaktadır. ÖSYM tarafından düzenlenen yabancı dil sınavı eğitimi almak için English Time tüm şubelerinde benzer müfredatla eğitim vermektedir. Başta Amasya olmak üzere yds kursları yoğun ilgi görmektedir.

Her yıl milyonlarca öğrencinin girdiği, öğrenci seçme ve yerleştirme sınavında sorulan sorulara yönelik hazırlıkların dışında, pratik İngilizce eğitimi de verilmektedir. Bu eğitimlerden eksiksiz yararlanma için dik kursu merkezlerinden destek alınması gerekmektedir. Başlangıçta yapılan seviye belirle sınavları, öğrencilerin seviyesinin belirlenmesine yardımcı olur. Bu sayede hangi aşamadan eğitime başlanmasına karar verilir. YDS kurs eğitimleri bu ölçeklere göre sunulmaktadır.

Amasya IELTS Kursu

İngiltere, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde bazı üniversiteler Ielts sınavına göre öğrencileri okullarına kabul etmektedir. Pratik İngilizce gerektiren bu dil alanında yapılan sınav birçok öğrenciye göre zor gelmektedir. Birçok ülkede yapılan sınav sonucu öğrencileri kabul eden okullar 4 aşamalı sınav sistemi yapmaktadır. Bu aşamalar, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerine kapsamaktadır. Engilish Time olarak Amasya İngilizce kursu eğitimleri kapsamında yeterli seviye ve üstünde IELTS kursu eğitimi verilmektedir. Bu kurstan yararlanmak için Amasya şubesinden ki eğitimlerden yararlanmak gerekmektedir.

Amasya TOEIC Kursu

TOEIC dil kursu genel olarak okuma ve anlama becerilerini geliştiren bir kurs olmaktadır. Amasya TOEIC kursu kapsamında English Time Amasya eğitimleriyle sunulmaktadır. İngilizce eğitimi veren tecrübeli eğitmenler tarafından verilen kursta, İngilizce hikayelere ve İngiliz edebiyatına önem verilmektedir. Tüm şubelerde ortak şekilde yürütülen eğitimin sonunda İngilizce okuma ve anlama yeterliliği en üst seviyeye çıkartılmaktadır. Bu sayede İngilizce temel eğitimini tamamlamış kişiler, profesyonel yeterliliğe de TOEIC kursu sayesinde ulaşmış olacaklardır.

Amasya English Time şubesi, genç yaşlı herkesin İngilizce bilgisini profesyonel düzeye çıkartacak bir eğitim sistemini benimseyip, sunmaktadır. Bu sayede gerek yabancı dil sınavlarında, gerekse gündelik yaşamda gerekli olan İngilizce dili yeterli olarak sunulmaktadır.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0850 611 09 62

0358 212 11 00

amasyasube@englishtime.com

Dere Mah. İğneci Baba Sok. Kocacık Çarşısı Özdemir İş Hanı No:21/14 Merkez/AMASYA