Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Antalya

Antalya İngilizce Kursu Antalya English Time Antalya Şubesi, bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur

EnglishTime, Türkiye’nin en büyük, en köklü ve en kaliteli dil okuludur. İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarıyla yürüten EnglishTime, 200.000 ‘i geçen mezun öğrenciye sahiptir. Hâlen de, 26.000’in üzerinde öğrencisine eğitim vermeye devam etmektedir. Türkiye'de hem ulusal, hem de uluslararası düzeylerde kabul gören EnglishTime; birçok alanda ödüller almıştır.

EnglishTime Dil Okulları, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle; 31 merkezi noktadaki şubelerinde hizmetlerine devam etmektedir. EnglishTime Antalya şubesi de, Antalya'da dil eğitimi hizmetlerine; tüm hızıyla devam etmektedir.

Neden EnglishTime Antalya?

EnglishTime Antalya; Antalya içerisinde dil öğrenmek isteyenlerin başvurabileceği, en büyük ve en kaliteli tek okuldur. Kaliteli eğitim ve özverili öğretmen kadrosuyla, Antalya'da profesyonel dil eğitimi almak EnglishTime Antalya ile çok kolaydır.

Antalya'da en çok tercih edilen Antalya İngilizce kursu EnglishTime Antalya'dır. EnglishTime Antalya, Antalya İngilizce kursu arayışına son noktayı koymuş ve en çok İngilizce öğrenilen kurum olmuştur.

EnglishTime Antalya; eğitim sistemi olarak, öğretmen merkezli olup; aynı zamanda interaktif bir eğitim modeli de uygulamaktadır. Öğretileni kullanmaya ve konuşturmaya dayalı olan eğitim sisteminde; temel dil yeteneklerinin geliştirilmesi, ana eğitimi oluşturmaktadır.

Ulusal veya uluslararası dil sınavlarına hazırlananlar için, özel programlar bulunmaktadır. Yds, Yks-dil, Toefl, Ielts sınavları; üniversitelerde hazırlık atlama; mesleki ingilizce ve özel ingilizce eğitimleri bulunmaktadır. Programlar, ihtiyaca göre belirlenen uygun saatlerde düzenlenmektedir. EnglishTime Antalya eğitimlerinde; çağın gereksinimlerine olan teknik donanım ve çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır.

Yabancı dil eğitimlerinde, doğru rehber ve doğru öğretici çok önemlidir. Bu nedenle, tüm öğretmen kadromuz; alanında uzman, deneyimli ve gerekli sertifikalara sahip olan öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Uygun Fiyatlar ve Başarı Garantisi

Bir Antalya İngilizce kursu olan EnglishTime Antalya eğitim süreci boyunca, sıkça sınav uygulamaları yapmaktadır. Böylelikle, olası bir başarısızlık durumunda; öğrenciye başarısızlığın sebeplerine uygun olan alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir. Gereken yerlerde hızlandırılmış eğitim, gereken yerlerde baştan eğitim ve tekrarlar sağlanır. Kurs boyunca, öğrencilerin kazanımları ölçülür ve gereken yerlerde, gereken takviyeler sağlanmaktadır.

EnglishTime Antalya, kaliteli egitiminin yanı sıra; süreç boyunca da öğrenciye gereken tüm desteği vermektedir. Uygun fiyatlara başarı garantisini bulabileceğiniz EnglishTime Antalya'da, İngilizce öğrenmek veya İngilizce'nizi geliştirmek çok kolaydır. Profesyonel kadro, teknik donanımıyla güçlendirilmiş eğitim ve süreç boyunca öğrenciyle birebir etkileşim; başarıyı garantiyi etmektedir.

Antalya İngilizce Kursu English Time

Dünya'da ki İngilizce dilinin anlaşıldığı üzere, ülkemizde de eğitim kurumları bu alana bir hayli önem vermektedir. Bu önem çevresinde birçok sınav ve dil beceresi ölçme organizasyonlarıyla hareket edilmektedir. Sadece eğitim kurumları değil, orta ya da büyük ölçekli şirketlerde yabancı dil bilen çalışanlar ile çalışmak istemektedir. Bu noktada yeterli eğitim almak isteyen kişiler Antalya İngilizce kursu tercih etmektedir. Bu tercihin, donanımlı eğitim gereçleri ve uzman öğretmen kadrosundan kaynaklı olmaktadır.

English Time, Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları eğitimlerini vermektedir. Bu eğitimleri verirlen öğrencilerin gireceği sınavlarda ki başarıları ölçülmekte ve yeterli konuma gelene kadar öğretime süresi sürdürülmektedir. Bu aşamada zaman kazanmak için Antalya İngilizce kursu eğitim alacak öğrencileri ilk aşamada yeterlilik sınavına sokmaktadır. Bu sayede English Time Antalya öğrencilerin sevilerine belirler ve eğitimlerini bu hususta sıralı olarak verir. Ülkemizde ve yurt dışında yapılan sınavlardan bazıları Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları eğitimleriyle sonuç bulmaktadır.

English Time Antalya TOEFL YDS IELTS TOİEC YÖK Dil Kursları

Ülkemizde Antalya İngilizce kursu alan öğrenciler TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil sınavlarına hazırlanmaktadır. Bu sınavlar için English Time Antalya öğrencileri yeterli seviyeye gelene kadar hazırlar. Toefl kursu, başta Amerika olmak üzere birçok ülkede yüksek öğrenim almak isteyen öğrenciler için sunulmaktadır. Toefl sınavından yeterli puan alamayan öğrenciler bu öğrenimlerine devam edemez. Yds kursu, kamu personelleri için, yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler ve üniversitelerin araştırma bölümlerinde çalışmak isteyen kişiler için verilmektedir. Yüksek öğretim kurulu başkanlığında yapılan sınav programı ise Yök Dil sınavları olmaktadır. Bu sınavlardan başarılı olmak isteyen kişiler yök dil kursu alması gerekmektedir.

IELTS sınavı İngilizce bilgisinde 4 temel yeterliliği baz alan bir sınav olmaktadır. Bu sınav yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için yeterlilik puanı almak adına yapılmaktadır. Ayrıca Ielts sınavı ülkemizde bazı üniversitelerde İngilizce yeterliliği ölçmek ve yabancı dil hazırlık okunup okunmaması gerektiğine karar vermek içinde baz alınmaktadır. Toiec kursu yabancı dil alanında kişilerin okuma ve anlama becerisini geliştirmek için verilmektedir. Bu yönde belirlenen stratejilerle kişiler İngilizce alanında başarılı konuma getirilmesi hedeflenmektedir. Genel olarak Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları hizmetlerinden yararlanan kişiler bu alanlarda başarılı olmaktadır. Bu başarıyı elde etmek için English Time hizmetlerinden yararlanmak profesyonel bir yabancı dil eğitimi için gerekli olmaktadır.

English Time Antalya Kurumsal Eğitimler Nelerdir?

Yabancı dil alanında çeşitli sınavlar ve dereceler ülkemizde ve Dünya'da yeterlilik için, gerekli görülmektedir. Bu yeterliliğin dışında iş alanında da yabancı dil eğitimi artık şart koşulmaktadır. Dünya'nın globalleşmesi ve artık Dünya firmalarının birbirleriyle iletişimi için yabancı dil bilme gereksinimi doğmuştur. Özellikle kurumsal firmalar çalışanlarını seçerken yabancı dil bilen kişilere mülakatta öncelik tanımaktadır. Bu hususta English Time Antalya kurumsal firmalar ve çalışanları için Antalya İngilizce kursu vermektedir.

Kurumsal eğitimler arasında, mesleki ingilizce eğitimleri, özel amaçlı ingilizce dil programları, uluslararası dil sınavlarına hazırlık eğitimleri ve genel sınavlara hazırlık eğitimleri yer almaktadır. Engilish Time Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları ile de bu eğitimlerin verilmesini sağlamaktadır. Şahısların yada şirketlerin kendi veya çalışanları için gerekli gördüğü bu eğitimlerden yararlanan kişiler yabancı dili alanında başarılı seviyeye gelmektedir.

English Time Antalya Yurt Dışı Eğitimleri Nelerdir?

English Time İngilizce eğitimini almış kişilerin pekiştirmesi ve pratikte kullanabilmesi için yurt dışı programları düzenlemektedir. Bu programlar kur halinde verilmektedir. Bu sayede kişilerin dil becerileri gelişmiş hale gelir. Özellikle okuma ve anlama becerisini geliştirmek için alınması elde edilmesi gereken programlar arasında yurt dışı eğitimleri gelmektedir. Bu yüzden Antalya İngilizce kursu work and travel, yurt dışı dil okulu, yurt dışı yaz okulu eğitimlerini öğrencileri için sunmaktadır.

Dünya'da ve ülkemizde yabancı dil alanında ki uzmanlıkların çoğu sertifikalar ve diplomalarla somut hali almaktadır. Ülkemizde English Time Antalya kişilerin İngilizce yeterliliğini somut halde gösterebilmek adına yurt dışı sertifika ve diplaması alınması için eğitim organizasyonları düzenlemektedir. Bu sertifika ve diplomaların elde edilmesi için Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları olarak eğitimler verilmektedir.

English Time Antalya Work And Travel Eğitimi Nedir?

Work and travel Dünya'nın her yerinde ki öğrenciler için sunulan bir imkan olmaktadır. Bu imkan sayesinde üniversite öğrencileri Amerika Birleşik Devletlerinde hem seyahat etme hemde çalışma imkanına sahip olmaktadır. Bu aşamalardan geçip tecrübe edinmek isteyen öğrenciler İngilizce eğitimini English Time aracılığıyla alabilir. Work and travel için yeterli İngilizce bilgisine sahip olmakta gerektiği için öncesinde alınan kurs bu sürecin başlaması ve sürdürülmesi için gerekli olmaktadır.

Ülkemizde profesyonel olarak dil eğitimi veren English Time binlerce öğrencinin eğitim aşamasında kendilerini geliştirmesi için fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların en önemlilerinden olan work and travel,

English Time Antalya kurlarından alınan eğitimlerle yapılabilir. Ayrıca dilin pratikte üst düzey seviyeye çıkartılması için, yabancılardan oluşan bir çevrede varlığın sürdürülmesi gerekmektedir. Bunun için en uygun eğitim çalışmalarının başında work and travel gelmektedir.

English Time Antalya Yurt Dışı Dil Okulları

Yabancı dilin öğrenilmesi ve geliştirilmesi için yurt dışı dil okullarından yararlanılması artı değer katmaktadır. English Time öğrencilerinin dil eğitimlerini tamamlayıp, ileri düzeyde bilmelerini sağlayabilmek adına yurt dışı dil okulları hizmeti vermektedir. Bu eğitimler, başta Amerika olmak üzere, Avrupa'nın birçok ülkesinde verilmektedir.

English Time Dünya genelinde 300'ün üzerinde dil okuluyla çalışmaktadır. Öğrencilerini dönemsel olarak gönderdiği bu okullar sayesinde pratik dil bilgisi yeterli seviyenin üstüne çıkmaktadır. Yurt dışı okullarında alınan eğitimin bir diğer avantajı ise, sadece eğitim alınan okulda değil, hayatın her alanında dil gelişimi imkanına sahip olunmasıdır. English Time yurt dışı yabancı dil okullarından eğitim alan kişiler, Antalya İngilizce kursu tarafından verilen eğitimlerle sunulmaktadır.

English Time Antalya Yurt Dışı Yaz Okulları

English Time Antalya yurt dışı yaz okulları yurt dışı eğitimleri kapsamında yer almaktadır. Anlaşmalı olunan yüzlerce yurt dışı dil okulunda yazın verilen eğitimler arasında sunulmaktadır. Bu eğitimlerin yazın verilmesi yabancı dil öğrencilerinin talebinden ortaya çıkmıştır. Yaz ayları boyunca English Time Antalya kursları öğrencilerini pratik dil eğitimi alması adına yurt dışına göndermektedir ve ingilizce dil eğitiminin tüm aşamalarının pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

English Time Antalya Yurt Dışı Sertifika ve Diploması Verir Mi?

Dil eğitimi almış kişilerin yabancı dil bilgisini somut olarak ispat etmesi için diploma ve sertifikaya ihtiyacı olmaktadır. English Time Antalya TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil ve İngilizce kursu eğitimlerini alan kişilere bu aldıkları eğitimlerle ilgili sertifikalar verilmektedir. Ayrıca eğitim başında ve sonunda dil becerisi sınavına giren öğrencilerin sınav derece puanlarına göre diploma verilmektedir. English Time sertifika ve diplomaları ülkemizde ve Dünya'da birçok kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca yurt dışı dil okullarında okuyan öğrenciler, okudukları okulun sertifika ve diplomalarına da sahip olmaktadır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

0531 105 17 15

0242 243 44 49

antalyasube@englishtime.com

Balbey Mah. 403. Sok. No: 10 Muratpaşa / ANTALYA