Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

eskisehir İngilizce Kursu | English Time eskisehir subesi

Eskişehir

Kapsamlı öğrenme ve öğretme kursları bölümleri arasında genel eğitimler bulunmaktadır.

Bunlar arasında en çok mesleki ingilizce; özel amaçlı dil eğitim programları kategorisi ile talep görmektedir. Englishtime Eskişehir şubesinde sınavlara hazırlık programlarını destekleyen ders kategoride yer almaktadır.

Bunun gibi eğitim kategorileri 18 yaş programlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda ulusal – uluslar arası sınavlar içinde yetişkinlere eğitim kursları sunulmaktadır. Bölüm, bölüm ayrılan eğitimler arasından her istenilen kurs programına katılım yapılmaktadır.

Eskişehir İngilizce Kursu Program Kategorileri

Program kategorileri içinde sıkça tercih edilen eğitim periyotları 1, 5 aydan başlamaktadır. Bunu yanı sıra bilgi seviyesine göre 4 aylık ingilizce eğitim programları da düzen çerçevesinde sunulmaktadır. Her bölüme kayıt yaptırılabilir olup, Eskişehir ingilizce kursu eğitim programları ile kısa zamanda mesleki dil öğrenilmektedir.

Aynı zamanda sınavlar için tercih edilen eğitim programı ile de kusursuz ve kaliteli hazırlık yapılmaktadır. Bu konuda 18 yaş çerçevesinde sunulan eğitimler ve mesleki eğitimler arasında farklı ders kategorileri sunulmaktadır.

Gereksinim duyulan ingilizce kurs kategorisi ile okuma ve yazma teknikleri öğretilmektedir. Bunun yanı sıra konuşma sınıfları ile de sık aralıklarla pratiklerin sağlanması amaçlanmaktadır. Kurumsal nitelikte alınan ingilizce eğitimleri ile her alanda etkili bir dille konuşma sağlanmaktadır.

Geniş Kapsamlı Dil Eğitimi Englishtime Eskişehir

Yabancı dili öğrenmek isteyen her birey için geniş kapsamlı eğitim programı, kategoriler çerçevesinde sunulmaktadır. Englishtime şubesine kayıt yaptıran her kişi eğitim programlarının sonunda sertifikalarını almaktadır.

Özel amaçlı dil eğitim kategorisinde yer alan sertifika alım programı, Eskişehir kurslarında sunulmaktadır. Englishtime Eskişehir eğitim sistemi çerçevesinde kısa ve uzun kurs programlarını içermektedir.

Seviye ölçüm sınavlarının ardından mesleki referans yeterliliğini içeren ingilizce sertifikası verilmektedir. Testler ve sınavlar bölümünde yer alan eğitim programlarına dahil olunarak, Eskişehir ingilizce kursu özel dersler de alınmaktadır. Çok çeşitli eğitim kategorileri arasında her bölüm tercih edilerek, ingilizce öğrenimi gerçekleştirilmektedir.

Mesleki İngilizce ve Eskişehir İngilizce Kursu

İş dünyasında gerekli olan yabancı dil konusunda mesleki ingilizce eğitim programları kurs kategorilerinde yer almaktadır. Yabancı ortaklar ile iletişim ve uzlaşma için ingilizce dil eğitimi verilmektedir. Mesleki ingilizcenin en kapsamlı eğitim periyodu, Eskişehir ingilizce kursu eğitimler kategorisinde profesyonellikle sunulmaktadır.

Uluslar arası sınavlar ve daha pek çok sınavlara hazırlık konusunda da kapsamlı eğitimler verilmektedir. Englishtime Eskişehir şubesinin her eğitim kategorisi uygun fiyatları içermektedir. Aynı zamanda ücretsiz ders – eğitim kategorileri de sisteminde mevcuttur.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0553 793 36 48

0222 222 20 02

eskisehirsube@englishtime.com

Hoşnudiye Mah.Cengiz Topel Caddesi No:37 Tepebaşı/ESKİŞEHİR