Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

isparta İngilizce Kursu | English Time isparta subesi

Isparta

Kariyer hedefine ulaşmak isteyen ya da yurtdışında eğitim almayı arzu edenlerin tercihi olan English Time, uluslararası çapta dünyanın farklı ülkelerinde de eğitim sağlamaktadır. Kurumsal anlayışıyla yabancı eğitmenler eşliğinde verilen İngilizce eğitimi, amaca uygun öğretim programları üzerinden desteklenmektedir. Kurslar için değerlendirilmesi gereken etkin materyaller; uluslararası çapta sertifika elde etmiş uzman eğitmenler ile hem pratik hem de uygulamalı eğitim alabilirsiniz.

Isparta İngilizce Kursu

Mesleki kariyeri daha yukarıya çekmek ve ayrıca kolayca iş bulabilmek için, İngilizce mutlaka CV üzerinde yüksek seviyede dil bilgisiyle yer almalıdır. Sektör açısından tüm sözcüklerin doğru telaffuz edilmesi ve etkin gramer bilgisi, artık firmaların aradığı en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Nitekim bu sayede çalışanlar şirket adına sunum yapabilmekte, toplantılara katılabilmekte ve şirkete yurtdışı işlerini sorunsuz gerçekleştirebilmektedir.

Bunun bilincinde olarak özel program dahilinde verilen Isparta İngilizce kursu sayesinde, sadece Türkiye çapında değil yurtdışındaki iş olanaklarını da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Kurumsal bir yapı ile hizmet sağlayan Englishtime Isparta şehrinin yanı sıra, dünya çapında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okuludur.

Englishtime İsparta

Amacınız ne olursa olsun her açıdan yetkili olanaklar ile verilen Isparta İngilizce kursu sayesinde, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Tabii sadece iş olanaklı değil genel İngilizce üzerinden okuma, anlama ve yazma etkinliklerini ikinci ana diliniz haline getirmeniz mümkün. Böylece farklı ortamlarda yepyeni insanlar tanıyabilir; harika seyahatler gerçekleştirirken bambaşka kültürlere şahitlik edebilirsiniz. Gerçekleştirilen yoğun pedagojik programlar sayesinde dil becerisini ve bilgisini iyi noktaya getirmeniz mümkün. Bunun için üniversite okumuş ve uluslararası çapta sertifika almış yabancı eğitmenler üzerinden destek verilmektedir.

Englishtime İsparta ile En İyi İngilizce Kursu

Çok uzun yıllardan bu yana yerleşmiş kültürüyle en iyi İngilizce kursu olarak destek veren Englishtime Isparta bünyesinde, yetişkin bireyler için farklı amaçlar doğrultusunda destek sağlamaktadır. Başta iş amaçlı olmak üzere eğitim ya da akademik kariyer konusunda farklı kategoriler üzerinden İngilizce eğitim alabilirsiniz. Ayrıca sosyal hayatınızı daha kolay hale getirebilir; dünyanın değişik ülkelerinde ana dilinize yakın İngilizce bilerek dolaşabilirsiniz.

Isparta İngilizce Kurs Eğitimi

İstekli olduğunuz sürece Isparta İngilizce kursu üzerinden en iyi eğitimle hayatta ayrıcalık elde edebilirsiniz. Kurumsal bir anlayış üzerinden sağlanmış İngilizce eğitimi sayesinde, farkınızı ortaya koyabilir; her konuda kapıların kolayca açılmasına fırsat tanıyabilirsiniz.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0544 516 68 52

0246 500 44 49

ispartasube@englishtime.com

Pirimehmet Mahallesi Telefoncular Sitesi (Belediye İşhanı) Kat. 5 Merkez/ISPARTA