Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Avcılar İngilizce Kursu | Avcilar English Time subesi

Avcılar

English Time Avcılar'da Verilen Eğitimler

  •  + Yetişkinler İçin İngilizce
  •  + Çocuklar İçin İngilizce
  •  + İş İngilizcesi ve Mesleki İngilizce
  •  + Birebir Özel Ders

Kursiyerlere gerçekleşmesi mümkün vaatler verilmekte ve kursa düzgün gelinmesi takdirde vaatler kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Fiyat-fayda dengesi düşünüldüğünde Englishtime Avcılar en iyi adrestir. Kursiyerler verdikleri paranın karşılığını alabilmekte ve kaliteli eğitmenlerden verimli İngilizce dersleri almaktadır.

En kaliteli hizmeti sunan Englishtime Avcılar faydalı eğitim metodlarını kullanmaktadır. Kursiyerler A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerine ayrılmakta ve kursiyerler hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. En uç seviye olan C1, C2'ye kısa sürede erişmek ve rahatça İngilizce konuşmak mümkündür. Kursiyerler İngilizce konuşan bir yabancı ile pratik yapmakta ve ne kadar gelişme gösterdiklerini görmektedir.

Englishtime Avcılar Kullanan Metotlar

Eglishtime Avcılar'da çalışan eğitmenler, alanında uzman ve harikulade İngilizce konuşabilen kişilerdir. Eğitmenler kullandıkları materyallerden, kursiyerler ile olan ilişkilerine kadar önem vermektedir. Materyallerin oldukça geniş ve her kursiyer için yeterli olduğu Englishtime Avcılar verilen eğitimin kalitesine olumlu anlamda etki etmektedir. Her ders genel bir tekrar yapılmakta ve kursiyerlere ödev gibi görevler verilmektedir.

Kullanılan kitaplar kapsam yönünden yeterlidir ve uzun yıllar kursiyere fayda sağlamaktadır. Birçok yaştan insan Avcılar İngilizce kursu aramakta ve İngilizce öğrenmek için elinden geleni yapmaktadır. Hizmet almayı düşünenler için kursumuz, uzun süredir hizmet vermekte olup oldukça güvenilir ve tanınırdır. Zaman zaman yurtdışına kursiyerler gönderilmekte ve kursiyerler İngilizce seviyelerini daha da artırmaktadır.

Englishtime Avcılar Kayıt Ücreti

Global dünyada İngilizce'nin yeri düşünüldüğünde, Avcılar İngilizce kursu ayrı bir önem taşımaktadır. Her yaş grubundan insan İngilizce öğrenmeye önem vermekte ve bu yönde para harcamaktan sakınmamaktadır. Sınıfların mevcudiyeti kaliteli eğitim verilmesinden ötürü sınırlı olmakla birlikte erken kayıt alımı yapılmaktadır.

Genel hatları ile değerlendirildiğinde Avcılar İngilizce kursu kısa sürede İngilizce öğrenimi için gerekli kaliteli dersi profesyonel eğitmenler ile sağlamaktadır. Kursiyerleden beklenen tek şey derslere aktif olarak katılmalı ve kendilerine verilen ödevleri eksiksiz bir şekilde yapmalarıdır. Az biraz İngilizce bilenlerin seviyesi de kurs sayesinde yükseltilmekte ve geliştirilmektedir.

Englishtime Avcılar İngilizce Öğretimi

Avrupa standartları uygulanmakta ve dersler öğrenci odaklı işlenmektedir. Alanında uzman sertifikalı eğitmenler, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. En iyi seviye ve en kısa zaman bütçeyi aşmayan bir fiyat ile sunulmaktadır. Sınıflar en az 4 en fazla 12 kişiden oluşmakla birlikte kurs, Avcılar'da ulaşılabilir bir konumdadır. Kursiyerlere kolay gelecek İngilizce öğrenme teknikleri uygulanmaktadır.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0212 590 47 13

avcilarsube@englishtime.com

Gümüşpala Mah. E-5 yan yol No: 172 Avcılar/İSTANBUL