Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Konya İngilizce Kursu | English Time Konya subesi

Konya

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 1.000.000’u geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 50.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları 2020-2021 eğitim yılı itibariyle Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden English Time Konya?

English Time Konya; Konya'da bulunup, dil öğrenmek isteyenlerin kolayca eğitim alabileceği, Konya'daki en kaliteli dil okuludur. Kaliteli eğitimi ve profesyonel öğretmen kadrosuyla, Konya'da dil eğitimi almak; English Time Konya ile çok kolaydır.

Çok Uygun Fiyat Seçenekleri ile Profesyonel Dil Eğitimi

English Time Konya, uygun fiyat seçenekleri ve başarı garantisiyle; dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. Seçkin bir Konya İngilizce dil kursu olan English Time Konya şubesi, eğitim sürecinde öğrencinin yanındadır. Sıklıkla sınavlar yaparak; öğrenciye başarısızlığın sebeplerine uygun olacak alternatif çözümlerle yol gösterilir. Öğrenci seviyesine uygun olarak; gereken yerlerde hızlandırılmış eğitim, gereken yerlerdeyse konu tekrarları yapılır. Kurs boyunca, öğrencilerin kazanımları ölçülerek; gereken yerlerde, gereken takviyeler uygulanmaktadır.

Yabancı dil eğitimlerinde, profesyonel eğitim; kesinlikle çok önemlidir. Bu nedenle, bütün öğretmen kadromuz; alanında uzman, tecrübeli ve gereken bütün sertifikalara sahip öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Konya'da en çok tercih edilen Konya İngilizce dil kursu English Time Konya'dır. English Time Konya şubesi; öğrencilerin Konya içerisindeki, Konya İngilizce dil kursu arayışlarına son noktayı koymuştur. Zamanla Konya'da, en çok tercih edilen dil kursu hâline gelmiştir.

English Time Konya; eğitim sistemi olarak, öğretmen merkezli olduğu gibi; ayrıca interaktif bir eğitim modeli uygulamaktadır. Eğitim sisteminde; okuma, konuşma, yazma gibi tüm temel dil yeteneklerinin geliştirilmesi; eğitimin ana amacını oluşturmaktadır.

English Time Konya ile Sınavlara Hazırlık

Ulusal ya da uluslararası tüm dil sınavlarına hazırlananlar için de, özel programlar bulunur. Yds, Yks-dil, Toefl, Ielts sınavları; mesleki ingilizce ile özel ingilizce eğitimleri bulunmaktadır. Programlar, ihtiyaca göre belirlecek uygun saatlerde düzenlenmektedir. English Time Konya eğitimlerinde; bilişim gereksinimlerine uygun olarak, çeşitli teknik donanım ile ek materyaller de kullanılmaktadır.

English Time Konya, kaliteli egitiminin yanında; eğitim süreci boyunca, öğrenciye gerekli tüm desteği vermektedir. English Time Konya ile çok uygun fiyatlara, yüksek başarı garantisine sahip olabilirsiniz.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 332 320 80 30

konyasube@englishtime.com

İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A Plaza A Blok N:35/102 Selçuklu/KONYA