Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Konya İngilizce Kursu | English Time Bosna subesi

Konya Bosna

Yeterli eğitimin verildiği English Time Konya çağdaş eğitim programı benimsemektedir. Kursiyerlere ciddi anlamda destek verilmekte ve uygun eğitim içerikleri kullanılmaktadır. Klasik metotların yanı sıra modern sayılabilecek metotlar kullanan kurumumuzda, eğitmenler ilgili alanlardan mezun olup çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

English Time Konya Dil Eğitimi

Geniş bir dil bilgisine ve tecrübesine sahip olan eğitmenlerimiz, kursiyerlerin okuma, yazma ve konuşma becerileri kazanmalarını sağlamaktadır. Konuşma odaklı eğitim özelliği ile ön plana çıkan English Time Konya bilimsel olarak verimliliğini kanıtlamıştır. İngilizce için gerekli eğitim olanakları kursiyerlere sağlanmakta ve donanım olarak yeterlidir.

Sınıflarda ses ve bilgisayar sistemlerinin yanı sıra projeksiyon da kullanılmaktadır. Öğretme garantisi veren English Time Konya sınıfları kursiyerlerin İngilizce seviyelerine göre düzenlemektedir. Bu sayede sınıfta herkes genel anlamda aşağı yukarı aynı seviyede olmakta ve böylelikle daha iyi verim alınmaktadır. Eğitmenler, kursiyerlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun düzeyde eğitim vermeye çalışmaktadır.

English Time Konya Öğretme Garantisi

Okuma, yazma, dinleme gibi alıştırmaların yanı sıra gramer bilgisine fayda sağlayacak alıştırmalar da yapılmaktadır. Maksimum düzeyde verimli olabilmek isteyen Konya İngilizce kursu eğitmenleri, olanca gücü ile çalışmaktadır. Kursiyerlerin iletişim ile ilgili problemleri saptanmakta ve kursiyerlere yeterli düzeyde kelime bilgisi desteği sağlanmaktadır. Kursiyerler aşama aşama öğrendikleri İngilizce'yi aktif olarak kullanabilme fırsatı yakalamaktadır.

Çağdaş yenilik ve yaklaşımları ile ön plana çıkan Konya İngilizce kursu kursiyerlere kullanıcı uyumlu testler yaparak sürekli seviye belirlemektedir. Kullanıcı uyumlu test sonuçları, kursiyer hakkında en doğru sonucu vermekte ve kursiyerlerin ne kadar ilerleme kat ettikleri izlenebilmektedir. Kullanıcı uyumlu testte, farklı zorluk seviyelerinde sorular sorulmaktadır.

English Time Konya Eğitim Seviyeleri

Eğitim verilecek sınıflar, önceden belirlenmiş seviyelere uygun teknoloji ile donatılmıştır. Sınıfların seviyeleri, kursiyerlerin İngilizce bilgilerini göstermektedir. Kursiyerlerin seviye atlaması gibi durumda sınıflar arası değişiklik yaşanmaktadır. Başlangıç seviyesindekiler için A1, A2 sınıfları, orta seviyedekiler için B1, B2 sınıfları ve üst seviyedekiler için C1, C2 sınıfları vardır. Dil eğitiminin daha iyi bir düzeyde gelişmesi için Konya İngilizce kursu konuşma odaklı bir metot uygulanmaktadır.

Eğitimin görüldüğü sınıflarda sınıf mevcudiyeti eğitimin kesintisiz ve verimli bir şekilde olması için az tutulmaktadır. Sınıf mevcudiyetinin az tutulması, erken kayıt dönemi için kursiyerlerin elini hızlı tutmasını sağlamaktadır. Eğitim materyallerini her kursiyer ücretsiz olarak kullanabilmekte ve kursiyerlerden ekstra bir ücret talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 332 290 15 25

konyabosnasube@englishtime.com

Bosna Hersek Mah. Osmanlı Cad. Atlantis Sitesi No:10 R Selçuklu / KONYA