Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

sanliurfa İngilizce Kursu | English Time sanliurfa Şubesi

Şanlıurfa

İngilizce öğrenmek için, mutlaka profesyonel dil eğitimi veren konusunda uzman kurslar tercih etmelisiniz. Maalesef ki ülkemizde normal okullarda verilen İngilizce eğitimi yeterli olamamakta ve ister istemez profesyonel eğitim alma ihtiyacı duyulmaktadır. Bu ihtiyacı gidermek için açılan bir çok kurs yanında English Time dil okulunun sunduğu profesyonel çözüm seçenekleri ön plana çıkmıştır. English Time Şanlıurfa şubesi İngilizce eğitimi için açtığı İngilizce kursu Şanlıurfa ve çevresine sorunsuz, garantili ve indirimli fiyatları ile dil eğitimi vermektedir.

İngilizce Eğitiminde Güncel Çözüm

Genel, on sekiz yaş altı, yurt içi, yurt dışı, uluslararası, iş dünyası ve kurumsal kategorilerde İngilizce dersi veren kurum, 18 yaş altı kategorisinde de etkili seçenekler sunuyor. Dil eğitiminde seviye en önemli konudur. English Time Şanlıurfa ekibi, dil eğitiminde, ilk aşamada seviye tespit sınavı gerçekleştiriyor. Seviye tespit sınavıyla, aynı seviyedeki öğrenciler aynı sınıfta eğitim görmektedir. Bu şekilde, verilen eğitimin kalitesi artmaktadır.

Yeni nesil konuşma programları da, bu kategoride tercih edilmektedir. Bu yöntemde, sadece İngilizce konuşulmaktadır. Üç ay gibi kısa bir sürede İngilizceyi konuşmaya başlıyorsunuz. Bu eğitimin amacı, öğrencilerin konuşmasını sağlamaktır. Öğrenciler, ilk haftalar zorlanabilir. Ancak bir kaç hafta adaptasyon probleminin ardından öğrenciler bu dili konuşmaya başlıyor.

İş dünyasında, ‘ileri seviyede İngilizce’ altın bilezik gibidir. İleri seviyede İngilizceyi bilenler, uluslararası firmalarda kolaylıkla iş bulmaktadır. Uluslararası ticarette söz sahibi firmalarda kariyer sahibi olmak için, iş dünyasına özel Şanlıurfa İngilizce kursu programları tercih edilebilir. Bu ders programlarında mail okuma ve mail cevaplama gibi kategoriler de bulunuyor.

Her Seviyede İngilizce Eğitimi

Öğrenci hayatında İngilizce'siz bir yıl geçmez. Bu rağmen bu dili tam anlamıyla öğrenen kişi sayısı çok azdır. Profesyonel eğitmen ekibi ile, öğrenciyi kısa sürede dil sınavına hazırlayan kurs, sınav müfredatına uygun ders programı hazırlanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan kurs programı, kısa sürede dil eğitiminde profesyonel seçenekleri ön plana çıkarmaktadır. Englishtime Şanlıurfa kategorisinde, yurt içinde veya yurt dışında düzenlenen İngilizce sınavlarına hazırlanmak için, profesyonel seçenekleri tercih etmelisiniz.

Kurumsal anlamda da bu dil önemlidir. Personeli için sertifikalı dil eğitimi veren kurumlar için, özel ders programı hazırlanmaktadır. Şanlıurfa İngilizce kursu konusunda çözüm odaklı hareket eden kurs, bütün seviyelerde dil eğitimi verilmektedir.

Gramer, sözlük kullanma, paragraf okuma, hikaye okuma ve konuşma kategorisinde hazırlanan özel müfredat, özel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Kısa sürede İngilizce konuşmak için, hızlandırılmış programlar tercih edilmelidir. Bu programda sadece İngilizce konuşan eğitmenler, öğrencileri konuşmaya yönlendirmektedir. Şanlıurfa İngilizce kursu, konuşma, yazma, mail atma ve mail cevaplama gibi konularda, etkili ders programı hazırlamaktadır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

05394201110

sanliurfasube@englishtime.com

Atatürk Mah. Şehit Nusret Caddesi No:1 (Meydan Hastanesi Yanı) Haliliye/ŞANLIURFA