Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Tekirdag İngilizce Kursu | English Time corlu subesi I İngilizce Kursu Corlu

Çorlu

0282 673 83 84

corlusube@englishtime.com

Kazımiye Mahallesi Omurtak Cad. İstanbul Kısmı No:24 ( Trend Arena AVM Karşısı Halkbank Üstü ) Çorlu/TEKİRDAĞEğitimlerin tamamı, öğrencinin isteği üzerine Çorlu şubelerimizde verilebilmektedir. Özel ders eğitimlerinin daha verimli geçmesi açısından kişisel eğitim seviyesinin de belirlenmesi gerekir. Bu açıdan özel ders öncesi mutlaka her öğrenciye seviye tespit sınavı uygulanır.

Özel ders programları Genel İngilizce programlarından farklı olarak tasarlanır. Englishtime Corlu şubelerinde en az 30 saatlik programlar oluşturulur. Bu programlarda eğitimlerin ders günleri ve saatleri ise öğrenciler ile beraber hazırlanmaktadır.

İNGİLİZCE EĞİTİMİNDE EĞİTSEL AKTİVİTELER

English Time Dil Okullarında ve tüm şubelerinde Genel İngilizce eğitim programları bazı aktivitelerle de pekiştirilmektedir. 120 saatlik Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra ücretsiz olarak Englishtime Corlu şubelerinde sınıf dışı eğitsel aktiviteler de uygulanır.

Eğitsel aktivitelerin amacı öğrencilerin İngilizce kullanım alanlarını arttırmak ve derste verilen eğitimlerin pekiştirilmesini sağlamaktır. Bu amaçla özellikle varsa öğrencilerin katılmadığı ya da anlamadığı konuları telafi etmeye yönelik çalışmalar yapılır. Çorlu İngilizce kursu içerisinde verilen eğitsel aktiviteler şu şekildedir;

-Grammar – Dilbilgisi aktiviteleri,

-Speaking –Konuşma aktiviteleri,

-Reading -Okuma aktiviteleri,

-Listening- Dinleme aktiviteleri ve Writing – Yazma aktiviteleri yapılmaktadır.

ÇORLU İNGİLİZCE KURSU İÇERİSİNDE ÜCRETSİZ HİZMETLER

English Time Çorlu İngilizce kursu yalnızca bir İngilizce kursu olmaktan daha ziyade İngilizce eğitimi konusunda her türlü hizmeti vermeye hazır bir eğitim merkezidir. Özellikle kurslar haricinde öğrencilere tanıdıkları özel dersler ve ücretsiz hizmetler sayesinde öğrencilerin en iyi şekilde dil eğitimi almalarını sağlamaktadır. Kurs kapsamında ücretsiz olarak verilen hizmetler ise şu şekildedir;

- Ücretsiz Kitap ve Doküman Desteği,

- Ücretsiz aktivite sınıfları ve özel hocalarla konuşma desteği,

- Ücretsiz aktivitelere ek olarak Online Eğitim Destek Programı,

- Kütüphane Kullanımı,

- Movie Time -Film Aktiviteleri,

- Bilgisayar Ortamında TOEFL Denemeleri,

- Soru ve Cevap Sınıfı.

Bu eğitimler sayesinde öğrenciler İngilizce dil eğitiminin her detayını daha iyi anlayabilmekte ve dilin ince detaylarını kavrayabilmektedir.

ÇORLU İNGİLİZCE KURSU VE YURTDIŞI DANIŞMANLIK

English Time Çorlu İngilizce kursu Amerika, Kanada, İngiltere olmak üzere pek çok ülke ile anlaşmalıdır. Bu sayede farklı ülkelere giderek hem dil eğitimi alabilir hem de farklı serüvenler ile hayatınızı renklendirebilirsiniz. Çorlu İngilizce kursu dil eğitimi ve yurtdışı danışmanlık konusunda da tüm öğrencilerine birebir hizmet vermektedir. English Time Dil Okulları sayesinde eğitiminizi Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerde daha da geliştirebilirsiniz.

X