Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İzmit İngilizce Kursu | English Time izmit subesi

İzmit

İzmit English Time İngilizce Kursunun Adresi

 

Blok sistemli İngilizce kursumuz ile yabancı dil öğrenimine karşı farklı ve yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyoruz. Deneyimli akademik kadromuz ve eğitim amaçlı alınmış pedagojik bilgilerimiz ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her türlü eğitimi sunuyoruz. English Time İzmit şubemizde yabancı dil ile ilgili aranan tüm hizmetleri ayrı ayrı blok dersler halinde öğrencilere veriyoruz.

 

English Time İzmit şubemizde İngilizce eğitimimiz başlangıç aşaması Genel İngilizce eğitiminden geçmektedir. Genel İngilizce eğitiminde programlar genel şekilde ilerlemektedir. Bunun yanı sıra öğrencilere dil bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetileri kazandırılmaya çalışılır. English Time İzmit şubemizde İngilizce Genel Eğitim Programı toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. 6 seviyenin toplama kursumuzda 720 saatte tamamlanmaktadır.

 

ENGLISH TIME İLE BAŞARI GARANTİSİ

 

English Time İzmit şubemizde verdiğimiz eğitimlerimizde öğrencilere başarı garantisi de sunmaktayız. Öğrenciler kursumuzdan aldıkları yabancı dil kurslarından sonra başarısız olursa ücretsiz şekilde ekstra kurs imkanları da verilmektedir. Üstelik bu kurslarımızın tamamı özel kurslar şeklinde verilmektedir. Kurs bitiminden sonra öğrencilerin kursumuz tarafından elde ettikleri bu hakkı 6 ay içerisinde kullanması gerekir.

 

Kursumuz tarafından verilen derslerde başarı çok önemlidir. English Time İzmir şubemizde İngilizce eğitimi alan her öğrencinin kurs bitiminde başarı sertifikasını almış olması gerekir. Sorumluluklarının bilincinde olan her öğrenci kurs bitiminde mutlaka başarılı şekilde kurstan ayrılmaktadır. İzmit de İngilizce kursu arayan kişiler başarı garantisi sunan English Time İzmir şubesine başvurması gerekir.

 

 ENGLISH TIME İLE YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI

 

English Time sadece Türkiye'de bulunan kursları ile değil, dünyaca ünlü yurt dışı programları ile de adını başarı ile duyurmuştur. English Time tarafından sağlanan yurt dışı programları sayesinde İngilizce ya da diğer yabancı dilleri daha akıcı şekilde konuşabilirsiniz. Bu programlar kapsamında sadece dil öğrenmez aynı zamanda günlük pratikleri de yapabilirsiniz. İzmit de İngilizce kursu arayan yurtdışı dil okullarında eğitimlerini tamamlamak isteyen kişiler English Time kursları ile iletişime geçebilirler.

 

İzmit de İngilizce kursu arayan ve yurtdışı programı düşünen öğrencilere kurs tarafından 300'den fazla dil okulu sunulabilir. Çünkü English Time kursları Amerika ve İngiltere başta olmak üzere Polonya, Avustralya, Almanya, Fransa, Ukrayna, İspanya, İtalya gibi ülkelerdeki dil okullarıyla anlaşmalıdır. Bu dil okullarından birisini seçerek, yabancı dil eğitiminizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

 

ENGLISH TIME İLE YURTDIŞI YAZ OKULLARI

 

Özellikle yaz tatillerinde İzmit de İngilizce kursu arayan kişilerin ilk tercihlerinden birisi English Time kursları olmaktadır. Çünkü, English Time kursları öğrencilere yaz okulları fırsatlarını sunarak, yaz tatillerinin daha verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Okulların yaz tatiline girmesi ile beraber öğrenciler tatillerini hem dil öğrenerek hem de eğlenceli vakit geçirerek sonlandırabilirler. Yabancı dil eğitimini eğilen English Time kursları yaz tatilleri için öğrencilere yurtdışı programları hazırlamaktadır.

 

İngiltere, Fransa, Malta, İtalya, Amerika gibi ülkelerle anlaşmalı olan English Time kursları, yaz tatilleri için öğrencilere yeni fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinde öğrenciler erken yaşlarda yurtdışı deneyimi yaşayabilmektedir. Ayrıca, yurtdışı yaz kampları ile öğrenciler dil seviyelerini erken dönemlerde ilerletme imkanı elde edecektir. Yurtdışı eğitimleri ve diğer programlar için English Time kursları ile iletişime geçebilirsiniz.

 İLETİŞİM BİLGİLERİ

05308923017

0262 332 08 98

izmitsube@englishtime.com

Karabaş, Cebesoy Sk. No:16, 41040 İzmit/KOCAELİ