Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İzmir İngilizce Kursu | English Time İzmir Şubesi

İzmir

    Englishtime İzmir şubesi, sizlerin İngilizce dil becerisini en iyi seviyeye getirmek için 19 tane yabancı ve 6 tane yerli öğretmen ile "Güzel İzmir"in Alsancak semtinde bulunan bir yabancı dil okuludur. Yenilenen yüzü ve misyonu ile İzmir'in en iyi İngilizce kursu olmaktan büyük gurur duymaktayız.


    Öncelikli olarak amacımız öğrencilerimizin İngilizce'de okur-yazar bir seviyeye gelmesini sağlamaktır. Bu süreçte ana dili İngilizce olan eğitmenlerle oluşturulan ders planlamalarında her bir seviye (kur) 120 ders saati olarak belirlenmiştir. Bu ders saat ise kendi içerisinde, dört temel dil becerisi olan "Speaking, Reading, Writing ve Grammar" gibi etkinliklerle ve her bir kurda en az iki eğitmen ile birlikte yürütülmektedir.  Ders saatinin dışında "Speaking, Reading, Writing ve Grammar" etkinliklerine yönelik haftanın belirli gün ve saatlerinde aktivite saatleri mevcut olup, kursiyerlerimizin İngilizce dil becelerini geliştirmeleri açısından bu aktiviteler Englishtime Dil Okulları'nın tüm şubelerinde yaşamları boyunca katılabilecekleri şekilde planlanmaktadır. Böylelikle tüm kursiyerlerimize İngilizce'yi %100 konuşturma ve yaşamlarının bir parçası haline getirme garantisi vermekteyiz.


    Ayrıca yurt dışında lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlama hayali olan öğrencilerimiz için özel olarak IELTS, TOEFL, SAT ve G-MAT gibi sınavlara hazırlama konusunda uzman eğitmen kadromuzla kişiye özel program ve rehberlik desteği sunmaktayız. 

 

0 532 378 09 10

izmirsube@englishtime.com

Alsancak mahallesi, Aksoy Plaza, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:152/501 Konak/İZMİRZengin bir materyal desteği sağlayan Englishtime İzmir dünya dil eğitiminde yaşanan tüm yenilikleri ülke koşullarına başarıyla adapte eder.

Yabancı Dil Eksiğiniz Kalmasın

İzmir’de yaşayanların ve eğitim alanların yabancı dil eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olan İzmir İngilizce kursu, farklı içerikleri sosyal aktivitelerle destekleyerek dilin yaşanırken öğrenilmesi hedefler. Eğitim anlayışımızı ve güncel uygulamalarımızı kurumumuzu ziyaret ederek yerinde görebilirsiniz.

Seviye tespit sınavına giren Englishtime İzmir adaylarının dil bilgisi ve eksikleri belirlenerek kendilerine uygun programın seçilmesi sağlanır. Derslerinizi kendi zaman aralığınıza göre belirleyebilir ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerle sohbet ederek boş zamanlarınızı da kaliteli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Adayların hedeflerine ulaşmak için verdikleri çaba, deneme testleri ile de düzenli olarak gözlemlenmekte ve gerekli görülen takviyeler yapılmaktadır.

Gelecek Planınızı Yapmadan Önce Kişisel Gelişiminizi Tamamlayın!

Gelecek planlarını uluslararası alanda tamamlamak isteyenler için farklı bir yere sahip olan İzmir İngilizce kursu olarak sunduğumuz sosyal imkanlar başarılı bir dil eğitimi için temel oluşturur. Adayların İngilizce seviyelerine göre hazırlanan ders içerikleri tüm ihtiyaçların belirli bir program eşliğinde verilmesini amaçlar. Kurumumuzda verilen eğitimlerde şu temel üzerinde yoğunlaşılır.

Dilbilgisi çalışmaları; konuların detaylı bir şekilde yeniden ele alınması şeklinde işlenir. Adayların performanslarının en üst seviyeye çıkmasının hedeflendiği dersler zengin materyaller ile de güçlendirilir.

Kelime çalışmaları; kelime sorularını çözmek ve okuduğunu anlama sorularına doğru cevabı verebilmek için kelime bilgisi önem taşır. Yapılan çalışmalar ile en az 2000/3000 kelimenin tam olarak öğrenilmesi ve pratik olarak da kullanılması amaçlanır. Kelime alıştırmaları testler ile takviye edilirken, örnek cümleler eşliğinde de kalıcı bir öğrenme sağlanır.

Kariyer Hedefine Bir Adım Daha Yaklaşmak İsteyenlerin Adresi

siz de hayatınızı istediğiniz şekilde yönlendirmek istiyorsanız tercihinizi Englishtime İzmir şubelerinden yana yapabilirsiniz. Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz ile öğrenci odaklı planlar yaparak dil eğitimi konusunda fark yaratırız. Dil eğitimi alacağınız kurumu seçerken titiz davranmanız gerekir.

Deneyimli eğitim kadrosu eşliğinde alanında fark yaratan İzmir İngilizce kursu farkıyla hedeflerinizi gerçekleştirmek için emin adımlarla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğitim kurumumuzda ihtiyacınıza yönelik ders programları eşliğinde dil bilginizi geliştirebilir ve pratik yapma konusunda da kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Hayallerinizden vazgeçmemek istiyorsanız İngilizce seviyenizi en üst noktaya getirmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Online ders takviyeleri ile zaman ve mekan kısıtlaması yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

X