Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Ankara İngilizce Kursu | English Time Ankara Şubesi

Ankara

Birçok alanda sertifikalı ve yetkin öğretmenlerim ve eğitmenlerimizle sizlere İngilizce öğretiyoruz. Kadromuzun büyük çoğunluğu yurt dışı eğitimler almış veya yabancı kökenli İngilizceye hakim ve ana dilleri İngilizce olan öğreticilerdir. Ankara İngilizce kursu olarak kursu tamamlayan tüm öğrencilerimize ve katılımcılarımıza kurs tamamlama belgesi ve sertifikalarını vermekteyiz. Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı izni ve kapsamında kurulmuştur. Bu çerçevede verilen tüm belgeler ve sertifikalar tam onaylı ve yurt içi ve yurt dışı geçerlidir. En son teknoloji sistemi, sosyalleşme platformları ve birçok etkin ve özel materyalleri ile Ankara TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları sizlere hizmet sunmaktadır.

Hedefiniz!

Ankara TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları ve sınavlarını başarı ile vermek biri ise Ankara İngilizce kursu veya English Time Ankara olarak sizleri bekliyoruz. Özel eğitmenlerimiz ve onaylı programlarımız ile sizlere hizmet sunmaya hazırız! İlkeli, geçerli ve etkin eğitimin adresi  English Time Ankara ve Ankara İnglizce kursu Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar etkin ve geçerli, genel İngilizce ve Uzmanlık programları dâhil tüm İngilizce eğitim aşamalarını başarı ile veriyoruz. Birçok sektörde çalışan ve dil ağırlıklı programlar uygulayan firmalara dil desteği ve dil eğitimi sunuyoruz. Ayrıca eğitimlerimiz sadece örgün eğitim değildir. Uzaktan eğitim ve öğretim modüllerimizle kişilere veya öğrencilere evlerinde veya kendi ortamlarında eğitim şansı veriyoruz. Tüm eğitim ve öğretim programlarımız kişisel gelişim ve öğrenme odaklıdır. Sistem üzerinde gerekli başvuru ve prosedürleri yerine getirdikten sonra derslerimize katılabilirsiniz. Ders programları ve uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Herhangi olumsuz bir durumda bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursu ile Eğitim

İş sahibi olmakla birlikte özellikle yurt dışında alınacak eğitim konusunda İngilizce vazgeçilmezdir. Dünyanın ortak dili olan İngilizce sayesinde pek çok farklı ülkede rahatlıkla eğitim görebilirsiniz. Tabii bu düzeye ulaşabilmek için okuma, yazma ve anlama gibi tüm unsurları ana dilinize yakın hale getirmeniz gerekir.

Konusunda tecrübeli ve uluslararası çapta sertifika sahibi olan İngilizce eğitmenler bünyesinde, Ankara İngilizce kursu sizleri bekliyor. Profesyonel düzeyde alacağınız eğitim sayesinde yurt dışında kendi alanınızda eğitim görme şansını elde edebilirsiniz.

English Time Ankara İngilizce Kursu ile İş Eğitimi

İngilizce özellikle söz konusu iş olduğunda çok daha önemli hale geliyor. Kariyer hedefine emin adımlarla ulaşmak için, CV üzerinde mutlaka yüksek derecede İngilizce seviyesi olmalıdır. Bu gerçekleştirildiği takdirde rakipleri geride bırakabilir ve hem yurt içi hem de yurt dışı en iyi şirketlerde iş sahibi olabilirsiniz. Böylece şirket adına anlaşmalar yapabilir; toplantılara katılabilir ya da seminerler verebilirsiniz. Anlam bütünlüğü yakalamak ve kelimelerin gerçek telaffuzu ile en iyi şekilde öğrenebilmek adına, English Time Ankara İngilizce Kursu bünyesindeki şubeye uğrayabilirsiniz. Dünya çapında kurumsal bir destek sağlayan English Time, kariyerinizi büyütmek için size etkin bir olanak sunuyor. (İngilizce kursu eğitim programımızı incelediniz mi?)

English Time Ankara Eğitim Kursu

Ankara ve çevresinde yaşayan tüm bireyler, amaçları doğrultusunda güvenli şekilde en iyi İngilizce eğitimini alabilir. İş ile beraber eğitimin yanı sıra seyahat ya da sosyal amaçlı pek çok sebepten dolayı İngilizceyi güvenle öğrenmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken English Time Ankara üzerinden bağlantı kurmak ve hemen kurlara katılmaktır.

Ankara TOEFL YDS IELTS TOEC YÖK Dil Kursu

Globalleşen dünyada artık ortak bir dil haline gelen İngilizce öğrenmek zorunlu hale gelmiştir. Ayrıca dil bilmenin insana sağladığı birçok avantaj vardır. Toplum içerisinde farklı kültürlerdeki insanlarla diyaloga girerken sağlayacağı kolaylıklar ile gerek iş, gerekse sosyal hayat içerisinde kariyer ya da ilerleme sağlayacak birçok avantaj elde etmesine vesile olur. Ankara TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları kapsamında sizlere yeni iş fırsatlarının yanı sıra yeni iş imkânlarını da sunmaktayız. Unutmayın ki hiçbir başarı kendiliğinden oluşmaz. Kapsamlı ve etkin bir eğitim süreci gerektirir.

Şuanda iş bulmak veya yurt dışında eğitim almak çok maliyetli ve zordur. Toefl gibi sınav sistemleri sizlere yeni ufukların kapılarını açmaktadır! Ayrıca İngilizce telaffuz, kelime ve cümle kalıplarından oluşan sistematik bir dildir. Bu sistematik yapıyı en iyi ve en doğru şekilde öğrenmek ve akabinde uygulamak gerekir. Dil gelişimi tekrara ve konuşmaya dayalı olmalıdır. Sosyal hayat içinde kullanılarak geliştirilmelidir. Ankara İnglizce kursu ve Ankara TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları olarak sizlere gramer, telaffuz, kelime yöntemine dayalı dil eğitimi sunmaktayız. Sosyal aktiviteler ve toplantılar ile sizlere pekiştirme fırsatları sağlıyoruz.

Ankara TOEFL

TOEFL sizlere öğrenim, göçmenlik gibi alanlarda iş fırsatları sunmaktadır. Birçok ülkede başta Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İngiltere gibi dünya ülkeleri ve yüz binlerce kurum ve okul tarafından geçerli kabul edilen TOEFL'de başarılı olan, öğrenciler ve katılımcılar arasında sende hedeflerine ulaşabilirsin!

Ankara IELTS

Göçmen başvuruları ve yüksek eğitim için en çok istenilen dil sınavlarından olan IELTS birçok ülkede milyonlarca insanın girdiği zorlu bir test şeklinde sınavdır. İhtiyacınıza Ankara TOEFL YDS IELTS TOEC YÖK dil kursları cevap veriyor! Birçok alanda olduğu gibi bu zorlu sınav sistemi içinde de sizlere gereken desteği sunuyoruz. Unutmayın ki kaliteli bir eğitim sizleri yukarı taşırken mesleki yeterliliğinize de etkin bir destek sağlamaktadır.

Ankara TOEIC

TOEIC ile alacağınız başarı sizlerin İngilizce potansiyeli ve kapasitenizi iş alanında gösterme fırsatı verecektir! Tüm dünyada geçerliliği olan TOEIC iş dünyası ve kurumları tarafından kabul edilen İş İngilizcesi sınavıdır. Sizlere başarının kapılarını açarken rakiplerinizin bir adım daha önüne geçmenizi sağlar. İş hayatı başarı ve yarıştan ibarettir, bu yarışı kazanmak sizlerin elinde! Kurslarımız ve eğitmenlerimiz ile biz hazırız! Sizlerle birlikte yeni başarılara varız!

Ankara YDS

Ankara İnglizce kursu ve English Time Ankara tarafından yapılan YDS, hazırlık ve testleri bilgisayar tarafından yapılan İngilizce seviye testidir. Birçok ülkede ve ülkemizde kabul edilmesinin yanında ÖSYM tarafından yds denkliği ile de tam geçerli bir sınavdır. Birçok öğrencinin dil alanında eğitim almak için katıldığı yds dil sınavı kişisel İngilizce yetkinliğinin ispatıdır. Çünkü İngilizceyi sadece okumak veya yazmak değil bunu akademik anlamda ifade etmekte çok önemlidir.

English Time Ankara İş Destek Kursları

English Time Ankara dünyanın her yerinde şubeleri bulunan ve dil alanında eğitim veren başarılı ve köklü kuruluştur. Yılların tecrübesi ve kazanılan sayısız başarısı ile yoluna devam etmektedir. Öğrenci ve iş arayanların en çok güvendiği ve memnun kaldığı eğitim sistemi ile siz Ankaralılara hizmet sunmaya devam ediyoruz! Hedef kariyerinize ulaşmak istediğiniz işe en kısa sürede girebilmek için tercihiniz English Time Ankara kurs olmalıdır. Çünkü sizlere vereceğimiz kursta şirket yönetimi çeşitli anlaşmalar ve birçok yerli ve yabancı toplantıya Sorunsuz şekilde katılabilirsiniz Ankara bünyesinde ve tüm ekip ve şubeleri ile dünya çapında kurumsal kurumsal kurslar ve bireysel kurslar vermektedir.

Yurt Dışı İş İmkânları

İş girebilmek çok zor olmakla beraber yurt dışında iş bulmak mümkün değil gibi görünmemektedir. Özellikle dil konusunda eksiniz varsa ve yurt dışına çıkmak ve çalışmak çok daha zordur. Kurslarımızda alacağınız etkin ve yetkin eğitim sonunda İngilizce ana diliniz gibi olacaktır. Dünyanın ve birçok ülkenin ana ve ortak dili olan İngilizce ile çok farklı ülkelerde çok kolay ve rahat bir iş ve eğitim fırsatını yakalayabilirsiniz. Okuma, yazma ve birebir iletişime geçmeniz daha kolay ve akıcı olacağı için sizden istenen ve sizin istediğiniz tüm prosedürleri yerine getirebilir, hayatınızı rutini içinde kolay yaşayabilirsiniz. Konusunda lider ve uluslararası çapta sertifika isteyen tüm dünya şirket ve kurumlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Ankara İngilizce kursu ve eğitim kadrosu olarak sizleri bekliyoruz. Profesyonel ve kapsamlı eğitim sayesinde yurt dışı eğitim ve çalışma hatayı sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey English Time Ankara kursumuza katılmak ve bu fırsatlarda faydalanmaktır!

Ankara İngilizce Kursu ve Şubeleri

Kurs bünyesinde bulunan Ankara İngilizce kursu ve Ankara TOEFL YDS İELTS TOEC YÖK dil kursları şubeleri iletişime geçebilir, online başvuru formunu doldurabilir veya bizzat gelerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kurslarımızın açık adresleri ve telefonları site iletişim kısmından kolaylıkla ulaşılabilirsiniz. Harita üzerinden yönlendirme yaparak kurslarımıza ve merkezlerimize hızlı ve sorunsuz ulaşım sağlayabilirsiniz. İngilizce öğrenmek ve geliştirmek hayatı kolaylaştırmak ve amacınıza ulaşmak için sizleri eğitim kurumlarımıza bekliyoruz. Dünya ülkelerin de English time Ankara en iyi İngilizce eğitimini sunuyor. Yoğun faaliyetler ve etkin eğitimi ile sizlere İngilizce dil gramer yapısı ve konuşma becerisi veriyor. İngilizceye hakim ve yetkili öğretmenlerimizle pratik yapma ve konuşma pekiştirme tekrarları yaparken kendi seviyenizin yükselişine de tanıklık edeceksiniz. Kurslarımız bünyesinde yapılan sosyal etkinlikler ile İngilizce geliştirme ve konuşma pratiklerini sıkça yapma fırsatı yakalarsınız. Teknolojik ve gelişmiş kurs ekipmanları ile sizlere dersleri eğlenceli ve öğretici hale de sunmaktayız. Programlar dâhilinde kurs müfredatı ve işleyişi yürütülmektedir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0545 303 06 35

0312 418 61 01

ankarasube@englishtime.com

Kültür Mah. Meşrutiyet Cad. Koray Han No:1 Kat:1 Kızılay Çankaya/ANKARA