Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Balıkesir İngilizce Kursu | English Time Bandirma subesi

Bandırma

0266 714 05 25

bandirmasube@englishtime.com

H.Çavuş Mah. H.Çavuş Sok.No:12 Bandırma/BALIKESİRBir seçenekten çok bir gereklilik haline gelen İngilizce, hayatın bir parçası durumundadır. Çağın gerisinde kalmak istemeyenler, kaliteli İngilizce kursu ile kolay bir şekilde İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır.

Çok Hesaplı English Time Dil Kursu

Doğru bir yöntem ile İngilizce öğretimini gerçekleştiren English Time Bandırma emin adımlar ile kursiyerleriyle birlikte ortak hareket etmektedir. Hedefi ve seviyesi belirlenen kursiyerler, kursa düzenli geldikleri takdirde, kurs bitiminde iyi bir seviyeye gelmiş olmaktadır. Seviyeleri ölçülen kursiyerler, doğru sınıflandırma ile farklı sınıflara yerleştirilmektedir.

Profesyonel eğitmenlerin eğitim verdiği English Time Bandırma kursiyerlerin zayıf yanlarını tespit etmekte ve eğitim sürecini doğru bir şekilde yönlendirmektedir. Hiçbir detay atlanmadan ve tüm aşamalar gerektiği gibi geçilerek kursiyerlerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olunmaktadır. Kursiyerlerin İngilizceyi rahat bir şekilde öğrenebilmeleri için teknolojinin imkanlarından da faydalanılmaktadır. Hemen hemen herkes English Time Bandırma gelerek, İngilizce öğrenebilmektedir.

English Time Dil Kursu Yöntemleri

Kendi çabaları ile Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, tercihlerini bizden yana yaptıkları takdirde istedikleri desteği sonuna kadar görmektedir. Okullarda verilen İngilizce eğitimi yeterli olmadığından, muhakkak bir dil kursuna gitmek gerekmektedir. İngilizce öğrenme konusunda bir türlü başarıya ulaşamayan kişilere, doğru yöntemler ile yardımcı olunmaktadır.

İyi bir Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, fiyata önem vermemekte ve kursun başarısına dikkat etmektedir. Aşama aşama testlerden geçen kursiyerler, aldıkları İngilizce eğitimini günlük yaşamlarında kullanabilmektedir. İngilizce konusunda eksiklerini kapatmak isteyen herkes, English Time dil kursu ile çalışmalıdır. Kursiyerlere profesyonel destek verilmekle birlikte kendilerini geliştirmelerinde yardımcı olunmaktadır.

Etkili İngilizce Öğrenimi İçin English Time Dil Kursu

İngilizce öğrenme garantisi veren Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, English Time dil kursu ile tanışmaktadır. Doğru program ve yöntemler ile gerçekleşen İngilizce öğretimi, herkesin sevebileceği şekilde olmaktadır. Kursiyerlerin anlama kabiliyetine uygun olarak belirlenen program, kursiyerlerin dili benimsemesini sağlamaktadır. Kursiyerlerin öğrendikleri her bir İngilizce kelime, pratik ile pekiştirilmektedir.

İnsanların işlerine yarayabilecek bandırma da İngilizce kursu olan English Time dil kursu, ekonomik anlamda hiçbir kursiyeri zorlamamaktadır. İngilizcenin kolay bir şekilde öğretilebilmesi için test ve aktivitelere bolca yer verilmektedir. Kursu düzenli bir şekilde gelerek tamamlayanlar, mutlaka İngilizce öğrenebilmektedir. Sunulan imkanlar çok çeşitli olmakla birlikte kursiyerlerin İngilizce öğrenimini ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır.

X