Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Elazığ İngilizce Kursu | English Time Elazığ Şubesi

Elazığ

Edebiyat, spor, siyaset, eğitim ve birçok kategoride başarılı olmak isteyenler için İngilizce vazgeçilmez bir dildir. Bu dilin en iyi şekilde öğrenilmesi, sizi kısa sürede kariyer sahibi yapacaktır. Eğitim dünyasında başarılı olmak için en iyi programı tercih etmek gerekir.

 

PROFICIENCY TOEFL, Genel İngilizce, İELTS, YDS, YÖKDİL, SAT, TOEIC, YKS-DİL/YDT ve PTE sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmak için profesyonel kurs seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Birebir özel ders seçenekleri de bu konuda istediğiniz seviyeyi yakalamanızda etkili rol oynayacaktır.

 

Online English time Elazığ seçenekleri sayesinde kaçırdığınız dersleri takip edebilirsiniz. Ayrıca LMS yöntemi sayesinde ev ödevi problemi de ortadan kalkıyor. Dünya ticaretinin hızlı ve pratik şekilde ilerlemesi için üst seviyede İngilizce bilmek gerekir. English time Elazığ Mesleki eğitim sınıfları, mesleğinizde seviye yükseltmek için iyi bir fırsat. Bunun dışında ‘özel amaçlı dersler’ engilishtime kategorisinde profesyonel bir şekilde veriliyor.

 

Ülkemizde Dil Eğitimi

 

Dil eğitimi için ülke genelinde düzenlenen dil sınavları, bu konuda deneyim ve tecrübeyi bir araya getiriyor. Milli Eğitimin denetiminde olan ve Milli Eğitim sertifikası veren Elazığ da İngilizce kursu, bu konuda pratik yöntemleri tercih ediyor. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği dil sınavları konusunda da bu kurslar istediğiniz başarıyı elde etmenizde önemli rol oynuyor.

 

 

Yurt Dışı Çözümleri

 

Öğrenimini yurt dışında devam etmek isteyenler için ‘İngilizce’ vazgeçilmez bir dildir. Bu dilin üst seviyede öğrenilmesi durumunda, eğitim kategorisinde başarı kaçınılmaz olacaktır. Deneme sınavları, çıkabilecek sorular ve soru çözme teknikleri, Elazığ da İngilizce kursu kategorisinde verilen derslerdir. Pratik çözüm seçenekleriyle dil öğrenmek şimdi çok daha kolay.

 

 

Profesyonel eğitimcilerle hizmet veren kurs, Work & Travel, yurt dışı yaz okulları ve dil okulları kategorisinde etkili eğitim seçenekleri sunuyor. Sertifika sayesinde iş dünyasında işe girmek şimdi çok daha kolay. Seviyeye uygun sınıflar, eğitimin başarılı ve etkili olmasında oldukça önemli.

 

Kısa Sürede İngilizce Konuşmak Hayal Değil

 

Uluslararası sertifikalardan en az birine sahip eğitimciler, sınava hazırlanma konusunda pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Sınava hazırlık programlarında, ders çalışma tekniği, çıkabilecek soruların değerlendirilmesi, soru çözme teknikleri ve zamanı iyi kullanma gibi teknikler öğretiliyor. Sınava hazırlık, sınavda başarılı olmanın en önemli şartlarından biridir.

 

Hızlandırılmış eğitim seçenekleri, diyalog yöntemi sayesinde konuşma yeteneği kazandırıyor. Bu yönteme eğitmenler İngilizce konuşuyor. Bu programda basitten zora doğru bir yöntem takip ediliyor. Öğrencinin diyalog yöntemiyle İngilizceye adapte olması sağlanıyor. Bu yöntemde öğrenci kısa sürede İngilizce konuşmaya başlıyor.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0542 323 42 23

0424 247 77 23

elazigsube@englishtime.com

Sürsürü Mah. Malatya cad. No:1/2 (Çaydaçıra Kavşağı) Merkez/ELAZIĞ