Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

English Time Dil Okulları | İngilizce Kursu

Yayınlar

English Time Dil Okullarında sunulan eğitim programlarında kullanılan eğitsel materyallerin bir çoğu Time Education Group bünyeinde faaliyet gösteren TEG Publication tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu yayınlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için İletişim Sayfamızdan bize ulaşın.

DERS KİTAPLARI

ders kitapları
Ders Kitapları

English Time’da İngilizce Kursu ve diğer eğitimlerimizde okutulan ders kitapları kendi profesyonel öğretmen kadromuzun uzun yıllara dayanan deneyimi, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Her kur için öğrencilerimize ders kitapları ücretsiz olarak verilmektedir.
SÖZLÜKLER

Sözlüklerimiz uzman kadromuz tarafından öğrencilerin ingilizce öğreniminde en çok ihtiyaç duyduğu sözcükler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sözlük setimiz amaçlarına göre 5′ e ayrılmaktadır:

Universal Dictionary
Fundemental Dictionary
Phrasal Verb
Mini Dictionary
Pocket Dictionary
Ayrıca bu sözlüklerde İngilizce konuşulan ülkelerin haritaları, resmi ve resmi olmayan yazışma örnekleri, uluslararası semboller, kısaltmalar ve trafik levhaları, periyodik tablo, burçlar, ölçü birimleri gibi binlerce farklı bilgiye de yer verilmiştir

HİKAYE KİTAPLARI VE KLASİKLER

hikayeDeneyimli yazarlarımız tarafından hazırlanmış her kura hitap eden 95 adet hikaye kitabımız bulunmaktadır. Ayrıca dünya edebiyatında klasikleşmiş 73 adet eser yayıncılığımız tarafından ses cd leri ile beraber kitapseverlere sunulmuştur.
EFU İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ

Konusunda uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan EFU İngilizce öğrenim seti sayesinde, İngilizce’yi çok daha kolay öğrenecek, konuları çabuk kavrayacak, okuma-yazma ve dinleme yetilerinizi geliştirip, gramerinizi güçlendireceksiniz.Self study setimiz Beginner – Elementary ve Intermediate olmak üzere 3 parçadan ibaret olup, ele aldığı konu başlıkları aşağıdaki gibidir.