English Time İngilizce Dil Okulu | YDS, TOEFL, SAT, YÖKDİL ve Fazlası

Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İngilizce Doktoru

Sevgili Osman Gazi
örgün eğitim veren kurumlardan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda seviye belirleme ve size uygun programlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sevgili Alper GÜL
Merhabalar; English Time Online ( eto.englishtime.com ) web sayfamız üzerinden detaylı bilgi alabilir dilediğiniz zaman, kendi seçeceğiniz eğitmenlerden İngilizce eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Sevgili Ismail karakoç
Genel İngilice eğitimlerimiz Avrupa Dil Konseyi'nin belirlemiş olduğu kriterlere göre 6 seviyeden oluşmaktadır ve tamamlama süresi kayıt olduğunuz programa göre farklılık göstermektedir. Dilerseniz 444 0 165 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sevgili Hasan
Merhabalar. İngilizce seviyenizi eğer sınava yönelik olarak geliştirmek istiyorsanız bol bol okuma ve dinleme çalışmaları yapmanızı tavsiye ederim. Eğer günlük hayatta kullanacaksanız konuşma ağırlıklı bir program izlemeniz gerekmekte... İnternette konuşma pratiği yapabileceğiniz çok fazla uygulama mevcut. Aynı zamanda English Time Online (ETO) üzerinde verilen eğitimler de konuşma ağırlıklı devam etmektedir. Bu eğitimlere dahil olarak İngilizce seviyenizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Sevgili Hilal Atasever
YDS kaynaklarımız English Time yayıncılık kadrosu tarafından hazırlanmış bir settir. İçerisinde çok yasıda test ve deneme sınavları bulunmaktadır. Konu anlatımları basitten zora doğru tasarlanmış olup hem sınıf içinde hem de bireysel çalışmaya uygundur. Set içerisinde bulunan sorular güncel YDS formatına ve zorluk derecesine göre hazırlanmıştır.

Sevgili Fatma Akmeşe
İngilizce öğrenebilmek için yurt dışına çıkma fikri her ne kadar yaygın bir düşünce olsa da bu imkana sahip olmayan öğrenciler için de tabi ki İngilizce'yi kalıcı bir şekilde öğrenmek mümkün. Burada önemli olan çok fazla pratik yapmak. Özellikle çevrenizde İngilizce bilen kişilerle İngilizce konuşmanız ve hayatınızın her alanında İngilizce'ye yer vermeniz etkili olacaktır. Yurt dışına çıkmak öğrenme sürecini hızlandırma konusunda faydalıdır.

Sevgili Emine Tılmaç
eto.englishtime.com adresine giderek kayıt oluşturabilir ve konuşma ağırlıklı derslerimize katılarak İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz.

Sevgili Ece Asyan
The easiest way to learn English is to practice as much as possible. No matter how often and how much you study grammar or vocabulary, they mean nothing unless you use them.

Sevgili Eda YILDIZ
Maalesef ders materyallerimiz copyright nedeniyle dijital platformlarda bulunmamakta, sadece basılı materyal olarak öğrencilerimize sağlanmaktadır.X