Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

kayseriİngilizce Kursu | English Time kayseri subesi

Kayseri

Günümüzde iş dünyasında, eğitim dünyasında ve turizmde İngilizce en önemli dil seçeneği haline geldi. Dünya ile anlaşmanın pratik yolu olan bu dil, doğru yöntemlerle öğrenildiği zaman öğrenilebilir. Ezbere dayalı eski eğitim yöntemleri, günümüzde profesyonel English time Kayseri dil eğitim seçeneklerine bıraktı. Konuşma, yazma, paragraf okuma, soru çözme, gramer, sözlük kullanma ve mail atma gibi konularda profesyonel çözümler tercih ediliyor.

 

Spor dünyasından edebiyat dünyasına kadar bütün kategorilerde dünyaya açılmak için i’ileri seviyede İngilizce bilmek gerekiyor.’ Dünya dili haline gelen bu dil, hizmet verdiğiniz kategoride sizi üst seviyeye çıkaracaktır. Çin ve Arap dünyası dahil olmak üzeren bütün dünya bu gün İngilizceyi öğreniyor. Ülkemizde de profesyonel dil eğitimi, bu konudaki boşluğu doldurmuş durumda.

 

Sınava Hazırlık

 

Bu kategoride verilen eğitimde, soru çözme, soruları anlama, zamanı iyi kullanma, müfredata uygun deneme sınavı gibi konularda çözüm üretiliyor. Toefl, İelts, Sat, Yökdil, Yks - Dil / Ydt ve Pte gibi sınavlara kolaylıkla hazırlanmak için profesyonel English time Kayseri seçenekleri tercih edilebilir. Birebir özel dil eğitimi için bu kurslar istediğiniz etkili programı sorunsuz bir şekilde uyguluyor.

 

Ülkemiz genelinde gerçekleştirilen dil sınavlarına hazırlanmak için bu kursların eğitim programını tercih edebilirsiniz. Her sınavın belli başlı müfredatı ve tekniği bulunuyor. Bu sınavların tekniği hakkında bilgi edinmek için kurs programını incelemek yeterlidir.

 

Profesyonel Çözüm

 

Dil Eğitimini yurt dışında devam ettirmek isteyenler kursun programını inceleyebilir. Bu dilin ileri seviyede öğrenilmesi için deneyimli ve tecrübeli Kayseri de İngilizce kursu programlarına ihtiyaç vardır. Yurt dışı sınavları konusunda başarılı olmak şimdi çok daha kolay.

 

Etkili ve aynı zamanda pratik yöntemlere sahip kurs, yurt dışı yaz okulları ve yurt dışı dil okulları konusunda yardımcı oluyor. Sertifikalı eğitimciler sayesinde, seviyenize uygun sınıflarda istediğiniz kaliteli eğitimi alabilirsiniz. Kayseri de İngilizce kursu temel İngilizce sınıfları ve İleri seviye İngilizce sınıfları, istediğiniz kaliteli eğitim sorunsuz bir şekilde almanızı sağlayacaktır.

 

Temel, sınav, yurt dışı ve mesleki İngilizce programları sayesinde sosyal hayatta başarılı olmak şimdi çok daha kolay. Kariyer sahibi olmak isteyenler için ‘İngilizcenin en iyi şekilde öğrenilmesi’ ilk önemli konudur. Eğitimde, iş dünyasında ve diğer kategorilerde 'ileri seviyede İngilizce bilen eleman' en önemli konulardan biridir. Dünyaya açılmak için bu dili en iyi şekilde konuşan elemanlar tercih edilmektedir. Kısa sürede İngilizce konuşmak için dil eğitim programını incelemek yeterlidir.

 İLETİŞİM BİLGİLERİ

0530 112 51 11

0352 380 04 44

kayserisube@englishtime.com

Melikgazi mah. Sivas Bulvarı İpeksaray AVM 182/B Melikgazi/KAYSERİ