Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time bagcilar subesi

Bağcılar

Yabancı hocaların verdiği eğitimler son derece modern bir alt yapıya sahiptir. Aynı zamanda eğitimlere katılan öğrencilerin tamamına ücrete dahil olmak şartıyla birçok kitapçık da veriliyor.

Mesleki İngilizce Eğitimleri

İlk seçenekler arasında mesleki İngilizce eğitimleri yer alıyor. Mesleğinde ilerlemek ve bu alandaki terimsel yabancı dilini geliştirmek isteyenlere özel programlar sunulmaktadır. Bunların başında genel iş İngilizce geliyor. Birçok farklı sektör ve pozisyonda işlev gören bu eğitimler de alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Turizm ve hukuk alanında aktif olarak çalışanların faydalanabileceği terimsel İngilizce de sunulan diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Hukuki terimlerin yabancı dildeki karşılıklarını öğrenmek ve uygulamak isteyen herkes en uygun fiyatlarla kursa katılım gösterebilir. Listenin ve Reading gibi farklı kategorilere ayrılan turizm İngilizcesi de Bağcılar İngilizce kursu kapsamında tercih edilebilir. Diğer alternatifler arasında ticaret, teknoloji ve finans İngilizcesi yer alıyor. Ek olarak özellikle Network ve pazarlama alanında kariyer hedefleyen herkesin satış ve satın alma İngilizcesi önerilmektedir. Englishtime Bağcılar kurumu kapsamında futbol İngilizcesi ve mühendislik İngilizcesi gibi seçenekler de aynı profesyonellikte sunuluyor.

Özel Dersler ve Sunduğu Avantajlar

Tamamen kursiyerlerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan özel ders programları bir başka seçeneği oluşturuyor. Baş başa verilen bu dersler çok kapsamlı olup hızlı ve pratik bir şekilde yabancı dil öğrenmeyi olanaklı hale getiriyor. Englishtime Bağcılar bünyesinde gerçekleşen özel derslerin minimum süresi 30 saattir. Öğrencilerin seviyelerine göre bu süre çok daha uzun tutulabilir. Aynı zamanda ders saatleri ve programları bizzat öğrenciler tarafından seçilebilir.

Özel dersler şubelerin tamamında verilmektedir. Bu şubeler arasında İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler de bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul'un hem Anadolu hem de Avrupa yakası semtlerinde de onlarca farklı alternatif öğrencilere sunulmaktadır. İsteyenler kayıtlarını Bursa, Çorlu, Elazığ, Edirne, Isparta, Kayseri il ve ilçelerine de yaptırabilir.

Anında ön bilgi almak isteyenlere özel kısa bir kayıt formu da Bağcılar İngilizce kursu ana sayfasında yer almaktadır. Bu alanda ad- soy ad gibi temel kimlik bilgilerinin yanı sıra iletişim için telefon numarası da talep ediliyor. E-mail de yazıldıktan sonra hangi şube hakkında bilgi alınmak isteniyorsa o şube seçilmelidir. Geri dönüşler aynı gün içerisinde yapılıyor.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 538 059 40 04

0 212 436 07 77

bagcilarsube@englishtime.com

Merkez Mh. Bağcılar Cad. Keleş İş Merkezi No:13-23 Bağcılar/İSTANBUL