Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

English Time İngilizce Dil Okulu | YDS, TOEFL, SAT, YÖKDİL ve Fazlası

Franchising

Enerjisini Fethi Şimşek’in 1978’den süre gelen bilgi ve birikiminden alan English Time ‘’Gelenekten Geleceğe ‘’ sloganıyla ülkemizin her yaştan insanına çağdaş yaklaşım ve yöntemler doğrultusunda yabancı dil öğretim hizmeti sunarken her zaman “öğrencisine en çok değer veren kurum” olma hedef ve anlayışına sadık kalmıştır. Bu köklü ve saygın kurumun toplam kalitesini ve marka gücünü bugün bulunduğu noktadan ileri taşımak, sektördeki öncü konumunu korumak ve kursiyerlerine teknolojik gelişmelerin sağladığı tüm olanak ve materyalleri kullanarak çağdaş ve bilimsel bir dil öğrenme ortamı sağlamak en büyük amacımızdır.

 

Eğitim sektörünün hemen her alanında yapmış olduğumuz yatırımlarla, 40 yılı aşkın bilgi ve birikimi, kaliteli eğitim ve hizmet anlayışımızı ülkemizin 81 ilinde English Time çatısı altında birleştiriyoruz.

 

NEDEN ENGLISH TIME ŞUBESİ OLMALISIN?

 

Çünkü ‘’Biz’’ 23 Yıllık Tecrübeye Sahibiz

 

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye ve İngiltere’deki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 1.000.000‘nu geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda aktif okuyan 42.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın İngiltere Londra’da da Oxford Street (Oxford Caddesinde) kampüsü bulunmaktadır.

Londra kampüsü ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları, Türkiye’de birçok saygın ödüle layık görülmüş, yurtdışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 200 uluslararası okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en saygın okullar arasında yerini almıştır.

 

Çünkü ‘’Biz’’ Muhteşem Yayınlar Üretiyoruz

 

Time Publications, yabancı dil öğretimi ve yayıncılık sektörlerinde uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlere sahip kadrosu ile English Time Dil Okullarında kullanılmakta olan materyallerin ve verilen eğitimlerin toplam kalitesini artırmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir;

Genel İngilizce programlarımızda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan “On Time” serisinin güncellenerek “Timeless” adıyla “Student’s Book” ve “Workbook” olarak yeniden üretildi. Öğretmen materyalleri, testleri ve akıllı tahta yazılımı da tamamlandığında bu konuda kendine has özgün bir müfredat ve yayın setine sahip tek İngilizce kursu olacağız.

7-10 yaş grubu için Top Kids serisini 11-14 yaş grubu içinde 4 seviyeden oluşan Grasp serisini yeni dönemde kullanıyor olacağız.

 Ayrıca YDS ve YKS-DİL için hazırlanmış olan materyal setlerimiz yenilenmekte ve daha fazla sayıda deneme sınavı ile desteklenmektedir.

“Time Publications” özel amaçlı İngilizce öğretimi konusunda yüksek çeşitliliğe sahip “Garnet Education” yayınlarını uygun koşullarla şubelerimize temin etmektedir.

http://www.time-publications.com/

 

Çünkü ‘’Biz’’ Merkezi Destekler Sunuyoruz

 

Genel merkez bünyesinde bulunan ekipler şubelere ihtiyaçları doğrultusunda aşağıdaki destekleri vermektedirler.

1.        Dijital Pazarlama Desteği

2.        Grafik Tasarım Desteği

3.        Sosyal Medya Danışmanlığı

4.        Video Animasyon Tasarımları

5.        Halka İlişkiler Birimi

6.        Alo Kayıt Birimi

7.        Hizmet İçi Eğitimler

8.        Sistem ve Web sayfası eğitimleri

 

Çünkü ‘’Biz’’ Sektörün En İyi Dil Öğretim Programına Sahibiz

 

1.        Uluslararası Geçerli 6 Seviye

2.        Her Seviyede 120 Ders

3.        Yabancı Eğitmenler

4.        %100 Öğrenme Garantisi

5.        Sınırsız Aktiviteler

6.        Ömür Boyu Öğrencilik

7.        Yoğun Programlar

8.        Ücretsiz Materyaller

9.        Birebir Telafi Dersleri

10.    Ücretsiz Eğitim Koçluğu

11.    Eğitim Sonunda Çift Sertifika

12.    Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

Çünkü ‘’Biz’’ Kazandırıyoruz.

 

English Time‘ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir büyüme ve kazanç sağlıyoruz. Şube adaylarımıza daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Marka algısı ve piyasada bilinirliği sayesinde kurum açılan bölgelerde kayıt sorunu yaşanmamaktadır.

 

Franchise Başvuru Formu


Kişisel Bilgiler
Mesleki Bilgileriniz
Ortaklarınız Varmı? Evet     Hayır   
Lokasyon