Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

English Time Dil Okulları | İngilizce Kursu

Franchising

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ 23 YILLIK TECRÜBEYE SAHİBİZ

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye ve İngiltere’deki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 1.000.000‘nu geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda aktif okuyan 42.000’in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın İngiltere Londra’da da Oxford Street (Oxford Caddesinde) kampüsü bulunmaktadır.

Londra kampüsü ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları, Türkiye’de birçok saygın ödüle layık görülmüş, yurtdışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 200 uluslararası okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en saygın okullar arasında yerini almıştır.

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ MUHTEŞEM YAYINLAR ÜRETİYORUZ

Time Publications, yabancı dil öğretimi ve yayıncılık sektörlerinde uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlere sahip kadrosu ile English Time Dil Okullarında kullanılmakta olan materyallerin ve verilen eğitimlerin toplam kalitesini artırmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir;

Genel İngilizce programlarımızda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan “On Time” serisinin güncellenerek “Timeless” adıyla “Student’s Book” ve “Workbook” olarak yeniden üretildi.

Öğretmen materyalleri, testleri ve akıllı tahta yazılımı da tamamlandığında bu konuda kendine has özgün bir müfredat ve yayın setine sahip tek İngilizce kursu olacağız.

7-10 yaş grubu için Top Kids serisini 11-14 yaş grubu içinde 4 seviyeden oluşan Grasp serisini yeni dönemde kullanıyor olacağız.

Ayrıca YDS ve YKS-DİL için hazırlanmış olan materyal setlerimiz yenilenmekte ve daha fazla sayıda deneme sınavı ile desteklenmektedir.

“Time Publications” özel amaçlı İngilizce öğretimi konusunda yüksek çeşitliliğe sahip “Garnet Education” yayınlarını uygun koşullarla şubelerimize temin etmektedir.

http://www.time-publications.com/

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ MERKEZİ DESTEKLER SUNUYORUZ

Genel merkez bünyesinde bulunan ekipler şubelere ihtiyaçları doğrultusunda aşağıdaki destekleri vermektedirler.

1. Dijital Pazarlama Desteği
2. Grafik Tasarım Desteği
3. Sosyal Medya Danışmanlığı
4. Video Animasyon Tasarımları
5. Halka İlişkiler Birimi
6. Alo Kayıt Birimi
7. Hizmet İçi Eğitimler
8. Sistem ve Web sayfası eğitimleri

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ SEKTÖRÜN EN İYİ DİL ÖĞRETİM PROGRAMINA SAHİBİZ

1. Uluslararası Geçerli 6 Seviye
2. Her Seviyede 120 Ders
3. Yabancı Eğitmenler
4. %100 Öğrenme Garantisi
5. Sınırsız Aktiviteler
6. Ömür Boyu Öğrencilik
7. Yoğun Programlar
8. Ücretsiz Materyaller
9. Birebir Telafi Dersleri
10. Ücretsiz Eğitim Koçluğu
11. Eğitim Sonunda Çift Sertifik
12. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ KAZANDIRIYORUZ

English Time‘ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir büyüme ve kazanç sağlıyoruz.

Şube adaylarımıza daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Marka algısı ve piyasada bilinirliği sayesinde kurum açılan bölgelerde kayıt sorunu yaşanmamaktadır.
Franchise Başvuru Formu


Kişisel Bilgiler
Mesleki Bilgileriniz
Ortaklarınız Varmı? Evet     Hayır   
Lokasyon