Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time basaksehir Şubesi

Başakşehir

Çünkü bir dil demek aynı zamanda başlı başına bir kültür anlamına gelir. Tabii bunu kolay ve zaman kaybetmeden güvenli şekilde gerçekleştirmek için, profesyonel eğitim almanın önemi çok büyüktür.

Doğru materyaller ve uzman eğitmenler eşliğinde programlı şekilde yüksek dil seviyesine ulaşılması gerekir. Kurumsal anlayışla bunu en iyi şekilde sağlayan Englishtime Başakşehir bölgesi adına hemen iletişim kurabilirsiniz. Bu mevkide oturan bireyler, İngilizce öğrenme konusunda dünya çapında isim yapmış bir dil kursunda eğitim alabilir.

Başakşehir İngilizce Kursu

Özellikle ikinci bir dil öğrenmek mesleki açıdan en önemli unsurlardan biridir. CV üzerine eklenecek yüksek seviyede bilgisi, farklı şirketlerin kapılarını sonuna kadar aralar. Çünkü artık pek çok şirket iş alımı gerçekleştirirken, öncelikle bireyin İngilizce seviyesine bakmaktadır. Nitekim iyi derecede İngilizce bilmek, şirket içerisinde anlaşmalar yapabilmek ve uluslararası toplantılara katılmak imkanı anlamına gelir.

Böylece şirketler prestijli ve güvenli şekilde iş ortakları ile anlaşmalar gerçekleştirebilmektedir. İş bulabilme ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkabilmek adına, Başakşehir İngilizce kursu sizlere en iyi desteği sunuyor. Özellikle uzman, uluslararası çapta sertifika sahibi ve üniversite eğitimi almış eğitmenlerle, Englishtime Başakşehir şubesiyle kurumsal bir hizmet sağlanmaktadır.

Doğru Eğitim ile Başakşehir İngilizce Kursu

İngilizcenin amacına bağlı olarak doğru eğitim büyük öneme sahiptir. Bu konuda genel İngilizce, iş İngilizcesi, eğitim ya da farklı sınavları adına kurumsal bir destek alınmalıdır. Böylece yetişkin bireyler yaşamında gerçekleştirmek istediği tüm hedeflerine kısa süre içerisinde ulaşabilir. Tabii doğru eğitim içerisinde belli olanaklar yer almalıdır. Tam donanımlı ders materyalleri, yabancı ve tecrübe sahibi eğitmenler ile sosyalleşme imkanı sağlayacak etmeleriyle, Başakşehir İngilizce kursu üzerinden güvenle destek alabilirsiniz.

Englishtime Başakşehir

Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli kurs olarak öne çıkan Englishtime Başakşehir, her amaç doğrultusunda en iyi İngilizce eğitimini sunuyor. Aldığınız yüksek seviye İngilizce eğitim desteği sayesinde seyahatler gerçekleştirebilir; aradığınız işi olabilir ya da yurtdışı eğitimi alabilirsiniz. Aynı zamanda bambaşka kültürleri bu şekilde tanıma şansını yakalayabilirsiniz.

Başakşehir İngilizce Kursu ile Profesyonel Eğitim

Yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen İngilizce, hayattaki tüm kapıları sonuna kadar aralama konusunda yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz yer itibariyle Başakşehir İngilizce kursu üzerinden uluslararası çapta en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Doğru eğitim planlaması ve yabancı eğitmenler eşliğinde, etkin kelime telaffuzu üzerinden İngilizceyi ikinci ana diliniz yapabilirsiniz.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0212 485 58 05

basaksehirsube@englishtime.com

İkitelli Osgb Hürriyet Bulvarı Enkoop 1.Sok No:1/B Başakşehir/İSTANBUL