Bilgi Hattı

Teenage Time > Teenage Time


Teenage Time Eğitim Programına Başvurmak için Tıklayın

 

Teenage Time İngilizce Eğitim Programlarının amacı 14-17 yaş grubundaki lise öğrencilerinin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır. Teenage Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinden oluşan eğitim kadrosu tarafından dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

14 -17 yaş grubu lise öğrencileri için özel olarak düzenlenen Teenage Time eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 2 seviye içermektedir;

Teenage 1 (Seviye 1)

Teenage 2 (Seviye 2) 

Teenage Time İngilizce eğitimleri okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur. Okul dönemi programlarında dersler hafta sonu sabah ya da öğleden sonra olmak üzere 1 gün ve 4 saat için gerçekleştirilir. Okul dönemi Teeanage Time İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 30 haftada tamamlanır.

Yaz dönemi programlarında dersler sabah olmak üzere 4 günde gerçekleştirilir. Günlük 4 ders saati olmak üzere toplamda haftalık 16 saat eğitim gerçekleştirilir. Okul dönemi Teenage Time İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 7,5 haftada tamamlanır.  

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

Teenage Time İngilizce eğitim programlarında kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Eğitim Materyalleri

Teenage Time eğitimlerinde TEG  yayınlarının TEG Beginner ve Elementary kitapları  okutulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.


English Time, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Teenage Time Eğitim Programlarının Zamanları

Teenage Time Eğitim Programları okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur.

Okul Dönemi Eğitim Programları:

Eğitimler hafta sonlarında 1 gün, sabah veya öğleden sonra olarak verilmektedir. Cumartesi veya pazar günü iki farklı grupta verilmektedir. Öğrenciler bu günlerden kendileri için uygun olan birini seçebilmekte, sabah veya öğleden sonra gruplarından birine katılabilmektedirler.

Teenage Time Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 120 Saat

Program

Günler

Günlük Ders Saatleri

Haftalık Ders Saati

1 Kur Süresi

Hafta Sonu Sabah Programı

Cumartesi ya da Pazar

09:00 - 09:40

09:50 - 10:30

10:40 - 11:20

11 :30 - 12:10

4 saat

30 hafta

Hafta Sonu Öğleden Sonra Programı

Cumartesi ya da Pazar

14:00 - 14:40

14:50 - 15:30

15:40 - 16:20

16:30 - 17:10

4 saat

30 hafta

Yaz Dönemi Eğitim Programları:

Sadece hafta içi gruplarında haziran - ağustos aylarını kapsayan dönemde yapılır. Toplamda 120 saat süren yaz dönemi İngilizce eğitim programları normal derslerin yanı sıra gezi, yarışma, oyun ve diğer pek çok sürpriz etkinlik ile sosyal aktiviteyi de kapsamaktadır.

Teenage Time Yaz Dönemi Hafta İçi İngilizce Eğitim Programları Kur = 120 Saat

Program

Günler

Günlük Ders Saatleri

Haftalık Ders Saati

1 Kur Süresi

HAFTA İÇİ PROGRAMI

(EKSTRA YOĞUN)

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe

 

10:00 - 10:40

10:50 - 11:30

11:40 - 12-20

12:30 - 13:10

4 saat / 16 saat

7,5 hafta

Öğrenci Memnuniyet Hattı

ALO
BEYAZ MASA
444 0 843

Kampanyalar

 • English Time ile Dile Gelin - Detay
 • Arkadaşı ile Gelene 3 Kur Hediye (Kampanyamız; Bakırköy, Şirinevler, Beylikdüzü, Kadıköy, Taksim, Avcılar, Bahçeşehir, Samsun, Tekirdağ şubelerimizde geçerlidir.) - Detay
 • ŞİMDİ BERLİN’DE İNGİLİZCE ZAMANI - Detay
 • Bizden Haberler - Detay
 • Şimdi Uşak'ta İngilizce Zamanı! - Detay
 • Şimdi Başakşehir'de İngilizce Zamanı! - Detay
 • Junior Mezunlarımız - Detay
 • Kariyer zirvesi dev eğitim fırsatı! - Detay
 • Fun Club Fun Club

  Detay

  Eğitsel AktivitelerEğitsel
  Aktiviteler

  Detay

  ET RadioRadio ET

  Detay

  Online KayıtOnline Kayıt

  Detay

  Duyurular

  Tümü

  Kurumsal Referanslarımız

  ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır