Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time Atakent Subesi

Atakent

Atakent İngilizce Kursu

Çok yönlü olarak sunulan eğitim programları, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Halkalı bölgesi için verilen kurslarda, farklı yaş grupları ve seviyelere yönelik bir bir eğitim mevcuttur.

Uzman eğitim kadrosuyla yabancı dil öğrenmek isteyenlerin hedeflerine yaklaşmalarına yardımcı olan Atakent İngilizce kursu sosyal bir çevre edinmek için de son derece yeterli hizmetler sunar. Genel İngilizce dersleri kişisel eksikliklere ve günlük programlara göre ayarlanabilir. Seviye tespit sınavı ile önce eksikler belirlenir ve bunun sonucunda da kişiye özel program karşılıklı mutabakat eşliğinde tamamlanır.

Dil Öğrenmek İstiyorsanız Zaman Kaybetmeyin

Hevesli, istikrarlı ve sabırlı olan herkes yabancı dil öğrenebilir ve mevcut bilgilerini geliştirebilir. Eğitim kurumumuz olan English Time Atakent her zaman adayların yanında yer alır ve onları her şekilde motive eder. Günümüzde akademik gelişimin yanı sıra yabancı dil ihtiyacının önemi de göz ardı edilmemelidir.

Zengin eğitim materyalleri ile desteklenen derslerimiz, öğrenilen bilgilerin gerçek hayatta kullanılmasına yönelik olarak hazırlanır. Kurumumuza gelerek sadece dil açısından gelişmez aynı zamanda kolay ve etkili öğrenme teknikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumumuz, dünyanın farklı yerlerinde verilen yabancı dil eğitimleri ve uygulamalar hakkında yeterli bilgiye sahiptir. Siz de Atakent İngilizce kursu hizmetleriyle ilgi alanlarınıza göre yabancı dil eğitiminizi çeşitlendirebilir ve eğitim aldığınız alanda yoğunlaşabilirsiniz.

Atakent'in En İyi İngilizce Kursu Uzman Kadrosu İle Yanınızda

Yabancı dil eğitimine gereken önemi vermek zorundasınız. Bunun için kurs seçimi öncesinde gerekli araştırmayı yapmalısınız. English Time Atakent ile siz de kısa süre içinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Avrupa’da uygulanan garantili eğitim sistemlerinin geçerli olduğu kurumumuzda;

* Genel İngilizce,

* İş İngilizcesi,

* Online İngilizce ve

* Yurt Dışı eğitim danışmanlığı kategorilerinde güvenilir hizmetler verilir.

Eğitimlerimiz 10 ila 12 kişilik sınıflarda sürdürülmektedir. Düzenlenen sosyal aktiviteler eşliğinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. 0 öğrenme imkanı eşliğinde verilen derslerimiz, farklı yaş gruplarına özel seçeneklerle zenginleştirilmiştir.

Deneyimli Eğitmenler Eşliğinde Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlık

Sınav eğitiminde deneyimli ve uluslararası alanda söz sahibi olan Atakent İngilizce kursu eğitimcilerimiz sayesinde siz de dil becerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Harcadığınız zamana ve döktüğünüz paralara rağmen henüz yabancı dilde kendinizi yeterince ifade edemiyorsanız o zaman tercihlerinizi değiştirmek zorundasınız demektir.

İngilizceyi daha iyi öğrenerek; günlük hayattaki ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilir, akademik gelişiminizi tamamlayabilir ve profesyonel iş hayatındaki iletişiminizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Türkiye’nin farklı il ve adreslerinde yer alan kurumumuz, eğitim alanında sektöre öncülük yapmaktadır.İLETİŞİM BİLGİLERİ

0212 470 25 45

atakentsube@englishtime.com

Atakent Mah. Ataturk cad. Atakent City Avm Üstü Halkalı/İSTANBUL