Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time maltepe subesi

Maltepe

0216 383 51 73

maltepesube@englishtime.com

Feyzullah Mah. Atatürk Cad. No:31/A Maltepe/İSTANBULKursumuzda bulunan eğitmenlerimiz uzun zamandır bizimle birlikte çalışmakta olup sertifikalı ve işinin ehli kişilerdir. Nitelikli ve eğitimli eğitmenlere sahip olan Englishtime Maltepe sistemli bir şekilde çalışmaktadır.

Englishtime Maltepe Eğitim Programları

İngilizce öğrenmek zaman alan bir iştir ve Englishtime Maltepe istikrarlı bir eğitim programı ile dikkat çekici eğitim sağlamaktadır. Kursiyerler ile birlikte belirlenen ders saatleri sabit olmakta ve herhangi bir değişikliğe uğramamaktadır. Eğitim kadromuz, kursiyerler ile yakın ve sıcak ilişkiler kurmakta, her konuda desteklerini esirgememektedir.

Kursiyerlere vaat edilen potansiyel vaatlerin hepsinin gerçekleşmesi mümkündür. Fiyat-fayda dengesi gözetilmesinden dolayı, kursiyerlerin bütçelerini aşmayacak bir fiyat sunulmaya çalışılmaktadır. En kısa sürede en iyi eğitimi vaat eden Englishtime Maltepe kursiyerleri seviyelerine uygun sınıflara yerleştirmektedir. Kurs boyunca dersin işleneceği kitaplar, kursiyerlere ücretsiz bir şekilde dağıtılmaktadır. Eğitmenlerin kursiyerlere yüksek anlamda İngilizce bilgisi verebilmesi için materyaller geniş tutulmaktadır.

Englishtime Maltepe Tecrübeli Eğitmenler

Genel tekrar yapılmakta ve eğitmenler tarafından öğrencilere ödevler verilmektedir. Ödevlerin yapılması ve genel tekrarlar, kursiyerlerin İngilizce bilgisine olumlu anlamda etki etmektedir. Gerçekten İngilizce öğreten tecrübeli eğitmenler, kursiyerlerin sürekli katılımını sağlamaktadır. İngilizce'yi çok iyi bildiği gibi karşısındaki kişiye de çok iyi anlatan Maltepe İngilizce kursu eğitmenleri, eğlenceli bir şekilde ders anlatmaktadır.

Geleneksel sistemlerden farklı olan Maltepe İngilizce kursu modası geçmiş eğitim metotlarını kesinlikle tercih etmemektedir. Kendisini kanıtlamış ve bu zamana kadar birçok kişiye İngilizce öğretmiş olan kursumuz, günümüz ihtiyaçlarına uyum sağlayan metotları kullanmaktadır. Eğitmenlerimiz karşısında İngilizce konuşan kursiyerlerin, kelimeyi yanlış söyleme gibi bir dertleri asla olmamaktadır.

Englishtime Maltepe Konuşma Odaklı Eğitim

Sınıf ortamı ses, projeksiyon ve bilgisayar sistemleri ile donanımlı ve zengin hale getirilmektedir. Konular görerek, işiterek ve pratik yaparak öğretilmekte olup daha kolay bir öğrenim sağlanmaktadır. İlgili alan mezunu ve anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz, Maltepe İngilizce kursu kalitesini artırmaktadır.

Kursiyerlerin İngilizce bilgisine göre alacakları kur sayısında artış veya eksilme görülebilmektedir. Dil öğrenmek için çabalayan kursiyerler, eğitmenlerimiz ile kolayca iletişime geçebilmektedir. Kursiyerleden talep edilen ücret, kur sayısına göre değişmekte olup net bir rakam vermek mümkün değildir. İngilizce konuşmak ile ilgili beklentileri olan kursiyerler, işin ücret kısmına takılmamalı ve alacakları eğitimin kalitesinden emin olmalıdır. Yetişkinlerle birlikte çocuklara da eğitim verilmekte olup çocukların güvenliği için gereken önlemler alınmaktadır.

X