Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

İstanbul İngilizce Kursu | English Time pendik subesi

Pendik

0216 511 11 14

pendiksube@englishtime.com

Doğu Mahallesi Namık Kemal Cad. No:39 Pendik/İSTANBULEğitim sisteminden, iş dünyasına kadar bütün kategorilerde profesyonel Englishtime Pendik dil eğitimi verilmektedir.

Profesyonel Dil Programı

İngilizce konusunda pratik yöntemleri gündeme getiren kurs, genel, özel amaçlı, sınav, 18 yaş altı ve kurumsal kategoride ders vermektedir. İş dünyasında kariyer sahibi olmak için, iş dünyasına özel sınıflar, seviyeye göre oluşturulmaktadır. Dil kursuna kayıt işlemlerinde, öğrencinin seviyesi ilk aşamada belirlenmektedir. Gramer, sözlük kullanımı, paragraf okuma, yazma ve konuşma gibi kategorilerde eğitim veren kurum, kısa sürede konuşma seçenekleri sunuyor.

Sınava hazırlanan öğrenciler ve doktora yapan akademisyenler, Englishtime Pendik bölgesinde bu dili öğrenmek isteyenler için güncel çözüm seçenekleri sunuyor. Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen sınavlar için yeterli düzeyde İngilizce bilmek gerekiyor. Üniversite sınavlarının yanı sıra ilköğretim ve lise seviyesindeki sınavlar için de özel sınıflar oluşturulmuş.

Her Seviye İçin Dil Eğitimi

Öğrenim hayatınız boyunca İngilizce dersi gördüğünüz halde, hala bu dili konuşamıyorsanız, işi uzmanına bırakmalısınız. Englishtime Pendik kategorisinde, kısa sürede bu dilin mantığı öğretiliyor. Günlük konuşma dilinin yanı sıra güncel yöntemler de bu kategoride değerlendirilmektedir. Bu dili öğrenmek isteyenler genellikle teoride yarım bırakıyor. Dil bilgisi konuları içerisinde kaybolan birçok öğrenci, pratik konuşma derslerine geçmeden pes ediyor.

Yeni nesil dil eğitiminde duyarak ve karşılıklı konuşarak öğrenme esas alınmaktadır. Bu yöntem bebeklerin dil öğrenme yetisi ile birebir uyumlu bir yöntemdir. Pendik İngilizce kursu, bu aşamada, kısa sürede dil eğitimini pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu derslerde Türkçe konuşulmuyor. İlk derslerde öğrenci biraz zorlansa da ileriki aşamalarda yavaş yavaş adapte oluyor. Birkaç hafta sonra öğrenci sohbet edecek duruma gelmektedir. Pendik İngilizce kursu ekibi, gerekli dil sertifika seçeneklerine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Telafi Eğitimi ve İleri Seviye Eğitimi

Kurs hayatında ders kaçırmak, normal bir durumdur. Ancak bu dersin telafi edilmesi gerekir. Pendik İngilizce kursu ders müfredatında, telafi eğitimi de bulunmaktadır. Online seçenekler, telafi eğitimi pratik hale getirmektedir. Gördüğünüz dersi tekrar dinlemek için online seçenekleri tercih etmeniz yeterlidir.

İleri seviyedeki sınıflarda, öğrenciler ve öğretmenler, siyaset ve ekonomi konusunda rahatlıkla sohbet edebilmektedir. Bu sınıflarda, İngilizcenin akademik seviyesi görülmektedir. Bu seviyede gramer dersleri bitmektedir. İleri seviye dil eğitiminde, günlük yaşantıda kullanılmayan kalıplar ve kelimeler öğrenilmektedir.

X